Jump to content
Reborn fórum

Chyby a nepřesnosti v překladech NPC


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Hmm, tak chlupac to jen projel translatorem a ja se s tim tak patlal :)

No to teda vubec:p...delal jsem na tom 3 dny od rana do vecera, bo se u babicky nic delat nedalo a o tyhle chybe vubec nevim(kazdopadne nevyvracim, ze tam muze byt), ja to prekladal jako cele vety svyma slovama s obcasnym pouzitim slovniku a ne jako slova a v poznamkovym bloku:p

Link to comment
Share on other sites

No to teda vubec:p...delal jsem na tom 3 dny od rana do vecera, bo se u babicky nic delat nedalo a o tyhle chybe vubec nevim(kazdopadne nevyvracim, ze tam muze byt), ja to prekladal jako cele vety svyma slovama s obcasnym pouzitim slovniku a ne jako slova a v poznamkovym bloku:p

 

Je tam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

V prestupovom queste na mercha po doneseni voucheru napise skladnik (ci co to bolo za NPC :laughing1:) (medzi inym) "povim o tom guildmasterovy." Neviem teda ci to tak ma byt, ak ano tak ma zvozte pod ciernu zem, ale ak nie tak by sa to mohlo opravit, vyzera to dost vtipne :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Myslis skripty prestupovych questu, akorat prelozeny? odsud?

 

jj přesnÄ tohle sem myslel. V tom odkazu jsou anglicky na to jsem se totiž už v zachvatu psani na wiki koukal... Tak jestli bys sem nehodil odkaz na ty překlady :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U prestupu na Guna je uz dlouho jedna dosti slusna nepresnost...kdyz uspesne udelate qwest a kliknete na npc v paitnu pro ktere jste meli schanet veci...tak vam rekne (cca)ze: "Doufejme ze se stanes gunsligerem".....vzhledem k tomu ze uz jim jste....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Mercenary NPC v Payone ponuka v dialogu Spear Mercenary.

Ano, je tam par chyb, podekujme presimu, kterej to prekladal a trosku to upravil. ;)

Skoda ze na tohle neprijdete na test serveru...

Melo by byt opraveno s pristim restartem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...