Jump to content
Reborn fórum

Chyby a nepřesnosti v překladech NPC


k3dT

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Uh..protoze Yenifer prohodil male a female :) 0 = zena, 1 = muz. Ted je to presne obracene. Opravim to po restartu.

 

edit: moje chyba... byl tam komentar "//zkontroluj jestli je to spravne.. nevim jak je definice if" ja to samozrejme prehlidl a nezkontroloval.

Link to comment
Share on other sites

Ma takovy maly problem sel sem se stat knigtem chteli po me abych prines

5 Bug legs

5 Heart of mermaid

5 Snail´s schells

5 Clan flesch

5 old fryng pans

5 Maneater Blossoms

A kdyz to prinesu tak mi to pise ze to nemam a v nazvu itemu chybi to na konci S

(chteji bug legs a item se jmenuje bug leg) :pinch:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nurse Aid v Pronteře - když si dÄlám First Aid questí­k - "kteří­ s nimy poslední­ dobou bojovali" - a "je tu tolik mnoho zranÄní­ch" a "vraÂť se ke mÄ" - s nimi, zranÄných a ke mnÄ, opÄt menÄí­ chybičky (aneb když to není­ nic horÄí­ho, jsme lidi :) )

 

A mám pocit, že si tenhle post nechám i na dalÄí­ nalezené chybky, abych tu nemÄl x postů za den :)

Link to comment
Share on other sites

Stále First Aid questí­k a NPC Nurse Aid :)

 

Dalaji ti monstra... - DÄlají­, překlep

Ha! Me? Jsem silny... - MnÄ, třetí­ pád

temy ohavnymi monstry - tÄmi, mÄkké i

temy zlymi monstry - dtto

Mas vsechny nezbytne na to - buÄ vÄechno nezbytné, nebo vÄechny nezbytné vÄci, řekl bych

 

Pokud najdu jeÄtÄ něco, připí­Äu to v pří­padÄ, že už na to nebude reagováno, sem :)

Link to comment
Share on other sites

íÄetní­ Kapra Corp., když dÄlám Kapra Quest, druhou Äást - "Zapomel jsi, kde mas hledat?" - zapomnÄl

 

Tentýž íşÄetní­, jen následují­cí­ okénko - "drahocený Äas" - drahocenný

 

Třetí­ Äást, když mi poví­dá o kartách - "pro svouji potřebu" - pro svou nebo pro svoji, buÄ překlep a u naví­c, nebo smotaná dvÄ slova dohromady :)

 

 

OPRAVENO

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...