Jump to content
Reborn fórum

Stará garda


IrulĂĄn

Recommended Posts

No zmen je hodne, ale ja treba hraju tak malo, ze ti to nejsem schopen ani popsat :clap: Na GW sem byl naposledy snad pred rokem a kousek - no asi tak od brezna 2006 hraju eve-online, tak toho vim, asi tolik co ty :clap: Posledni velka udalost, ktere jsem se ucastnil byl rozpad Shokei aka Heibane Renmei a odchod vetsiny clenu, ale to si tusim jeste hrala.

Link to comment
Share on other sites

Mno jo, to máÄ pravdu, tou dobou jsem taky nějak končila...

 

Koukala jsem teÄ do žebří­Äku guild a divila se, kolik jich přibylo a taky že je pořád +-200 lidí­ on-line :clap:

 

Já jsem teÄ zahrabaná na WoWku, ale musí­m se přiznat, Äas od Äasu mi to vláÄkování­ chybí­ :clap:

Link to comment
Share on other sites

Mno jo, to máš pravdu, tou dobou jsem taky nějak končila...

 

Koukala jsem teď do žebří­čku guild a divila se, kolik jich přibylo a taky že je pořád +-200 lidí­ on-line :clap:

 

Já jsem teď zahrabaná na WoWku, ale musí­m se přiznat, čas od času mi to vláčkování­ chybí­ :clap:

 

 

Mno za tu dobu co jsi tu nebyla pribylo par dungeonu, a hromada potvor. (ice dungeon, a vulcano Thor).

U me zadne novinky nejsou - Trouble porat jeste neprestoupil, ale mam daslich par postav.

Pribyla hromada questu a equipu. Zazarila a zhasla tu hromada skileru. :clap:

 

 

Mno a me osobni doporuceni ohledne WoW - http://www.palmercash.com/images/products/guys-love-big.jpg

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Mno jo, to máÄ pravdu, tou dobou jsem taky nějak končila...

Koukala jsem teÄ do žebří­Äku guild a divila se, kolik jich přibylo a taky že je pořád +-200 lidí­ on-line :)

Já jsem teÄ zahrabaná na WoWku, ale musí­m se přiznat, Äas od Äasu mi to vláÄkování­ chybí­ ;)

No snad nÄkdy přijdeÄ na to, co je nejlepÄí­, a vrátí­Ä se zase zpátky sem :)

Jinak jo, je tu pár novejch guild, spousta novejch lidí­, nějaký vylepÄení­, novinky .. hodnÄ vÄcí­ pro pobavení­ a pro zabavení­, když není­ co dÄlat.

Ze by si zrovna ty nekdy zarila si teda nepamatuju :):D
Zato Ashitaka, to vám byl takovej skiller, že si o nÄm doteÄ bardi zpí­vaj legendární­ eposy.
Link to comment
Share on other sites

Aby to Trouble nebyl alibismus - proč platit za ofí­k... :)

 

K té záři skillerů - nikdo už nebude zářit tak, jako my za starých dobrých časů... :D

 

Na pamatku tve postavy jsem si vcera jsem po tobe pojmenoval Yoyo. :)

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

... že si o nÄm doteÄ bardi zpí­vaj legendární­ eposy.

 

Nemyslis nahodou naseho lidoveho pisnickare a triakordoveho mistra fejka? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...