Jump to content
Reborn fórum

Rybaření­, návnady a vše okolo ryb


Berry

Recommended Posts

DalÄí­ problém... Jak se chytá?? Pří­jdu k posedu s prutem v ruce a Äervem na háÄku (zkouÄela jsem i deÄÂťovku a chleba), ale aÂť klikam na posed jak chci neotevře se mi okno na chytání­.  :D

29055[/snapback]

 

TeÄ už se chytá jiným způsobem - jen si sedneÄ co nejblí­ž posedu a napí­ÄeÄ "nahod", když ryba zabere tak napí­ÄeÄ "trhni" (máÄ na to dvÄ vteřiny).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Tak uspesne rybarim :console:

Jen se mi obcas stava ze chytim rybku a zustane mi navnada,napise mi to ze sem trhnul naprazdno a o navnadu sem prisel-ale stejne mi zustane a obcas mi zmizi i kdyz by nemela :)

 

Ale to je jedno,nema to chybu /no1

 

Teda az na " tuki tuk"

Link to comment
Share on other sites

Tak uspesne rybarim :console:

Jen se mi obcas stava ze chytim rybku a zustane mi navnada,napise mi to ze sem trhnul naprazdno a o navnadu sem prisel-ale stejne mi zustane a obcas mi zmizi i kdyz by nemela :)

 

Ale to je jedno,nema to chybu /no1

 

Teda az na " tuki tuk"

29250[/snapback]

 

veme ti to navnadu... ne vzdy to maze primo z pozice accessory ale obcas primo z invu a nic nenapise :) klidne si to over...

 

to Leela ted jsem scital rybky a celkem jich je na posedech 600+ :)

Link to comment
Share on other sites

No pokad mi to veme navnadu z inventare a ja ji nemusim prendavat tak je to genialni  /no1

29259[/snapback]

 

Ono to maze jak zasobnik to co tam das jako posledni to veme jako prvni pri delitemu. :console: takze rozbal si sadu navnad a dej si na pozici do accessory jakoby prvni navnadu a nemusis nic predelavat :) aspon me to tak na localu slo... pokud jsi me nepochopil tak icq vysvetlim :)

Link to comment
Share on other sites

Nene-stiham to a moc se mi to libi :console:

Jen me depta jak porad tukaj a zblunkaj,ale ze by herecky zabraly to ne

 

EDIT:az bude gunslinger bude i odstrel vysoky,kachen a tak?Nejaky posedy,vabicky,pasti a jiny hracky pro deti

Link to comment
Share on other sites

Nene-stiham to a moc se mi to libi :console:

Jen me depta jak porad tukaj a zblunkaj,ale ze by herecky zabraly to ne

 

EDIT:az bude gunslinger bude i odstrel vysoky,kachen a tak?Nejaky posedy,vabicky,pasti a jiny hracky pro deti

29261[/snapback]

 

uff ale chtel jsem udelat sachy :)

Link to comment
Share on other sites

Tak uspesne rybarim :console:

Jen se mi obcas stava ze chytim rybku a zustane mi navnada,napise mi to ze sem trhnul naprazdno a o navnadu sem prisel-ale stejne mi zustane a obcas mi zmizi i kdyz by nemela :)

 

Když si rozbalí­Ä kýbl s návnadama a na pozici accesory dáÄ poslední­ z nich tak jede vÄechno automaticky - samo se odeÄí­tá a samo se dává na pozici accesory. Pokud máÄ X návnad, potom třeba Ätí­t a pak zase X návnad, tak ti dojede první­ skupina, potom se napí­Äe, že návnada byla odstranÄna. Do pozice pro accesory dáÄ návnadu co je za Ätí­tem a zase se jede automaticky dál.

 

Leela: když je posed vychytán tak to poznáÄ podle toho, že nijak nekomunikuje - žádný tuk tuk ani zblunk.

Link to comment
Share on other sites

Raukoras: No to jsem si taky všimla ;D Ale jelikož se mi teprve vÄera podařilo narazit na nevychytaný posed, tak jsem teprve zjistila jak dlouho to vlastnÄ trvá než se něco stane...

 

Btw když uteÄe ryba s návnadou, tak se mi vÄera neubí­ral žádný druh návnady (ani z inventáře sledovala jsem to). Dneska se sundával chleba a Äervy, ží­žaly to nebralo.

Link to comment
Share on other sites

On se nejak upravoval vzorec uspesnosti na chyceni ryb? :D

Nebo po dosazeni urciteho lvl skillu uspesnost klesa?

 

Diky za odpoved...

 

EDIT: zajimalo by me, jestli se to projevilo i u rybaru s nizsim lvl, tak dejte prosim nekdo vedet

Link to comment
Share on other sites

josifek: uz sem se na to taky ptala... ze mi to prijde hodne divny.. kdyz sem mela tak skill na zacatku 800... tak sem chytala vazne skoro kazdou rybu.. 9 z 10 urco... pak najednou ze dne na den jako by se ryby a jejich AI upgradlo.. a je to tak 50 na 50... nekdy mi spis prijde ze i 70% ku 30% pro ryby O_o a celkem uz vysoky skill se mi zatim ani nijak neprojevil na rozmanitosti ryb.. furt je to to samy.. sled, tloust, karas, lin, kapr, belice

Link to comment
Share on other sites

Ehm loony.. chytam na vsech typech vod... uz sem chytala aj na vsech posedech.

ALe proste morsky brehy - tam berou sledove... v rekach mi berou jen tlousti... a zbytek na melkych vodach.. rozdily v navnadach moc nepocituju, ale jiste tam naky sou. A navic to neresi otazku, jestli se menila sance, protoze kdyz uz sme si toho vsimli dva.. co lovi dost casto, tak v tom neco asi bude.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...