Jump to content
Reborn fórum

Rybaření­, návnady a vše okolo ryb


Berry

Recommended Posts

Mysleli sme si, ze staci, ak si kupime udicu, zajdeme za králom a ten nám da quest, aby sme mali povolenie, ale aj ked mame equipnutu udicu i navnadu, kral nas naprosto ignoruje.

Tiez z neznameho dí´vodu nevidime rybarske posedy i ked nam nasi priatelia poslali screenshoty, aby sme vedeli, de su.

Urcite to nebude tym, ze nemame rybarske povolenie, bo ostatny tie posedy vidia normalne.

Neviete, de je chyba?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Jen tak pro zajimavost bude se rybareni jeste dal zdokonalovat... jen si matne vzpominam ze pred davnou dobou se uvazovalo o lepsich prutech a jistejch specialnich vecech co se mozna budou dat chytit.(rezava plechovka, stara bota buh vi co vsecno se da v rickach najit :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mno tak este raz. Snazim sa rybarit koli questu. Ale ako vzdy 100 pokusov, 100 utrhnutych ryb. Ako zaciatocnik mam slaby prut z Kaph, lovim na cervikov a vystriedal som uz asi 10 posedov. Preto sa pytam, ma to takto fungovat?

 

P.s: Ak to ma byt zavisle od skillu, tak skill si nemozem zvysit, kedze ziadnu rybu nechytim.

Link to comment
Share on other sites

Takže - nové questy, nový důvod, proÄ rybařit. Po poÄáteÄní­ euforii jsem ale jaksi hodnÄ zmatená. Ví­m že jako zaÄáteÄní­k (avÄak ne úplně na nule), asi nic nechytí­m v řece, natož v moři, ale zkouÄela jsem i ve stojaté vodÄ a taky nic, tak zaÄí­nám být velmi smutná. Jak je to s posedama, jsou i ty ve stojaté vodÄ nějak rozliÄené? Jde nÄkde zjistit jak, je to správnÄ,že nÄkteré(napří­klad ten pod morrocem) nemůžu nají­t? Abych nelezla nÄkam, kde nic nechytí­m a zbyteÄnÄ si tak nekazila veÄer? A kde zjistí­m, na jakém posedu jde ulovit jaká ryba? Nebo žádné takové info neexistuje krom Rybáře, který mi řekne, že mám Ätiku chytat v moři, či tajných zpáv od kámoÄek? Zkrátka, když chci sledÄ, kam to jí­t lovit a kolik potřebuju skill a pří­padnÄ kde a jak ho vylepčit....

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

momentalne kvoli drobnej chybke je chytatelnost rybiek znacne nizka...treba pockat do restartu, na opravu...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Ještě malej dotázek...Rybář v Amatsu mi ří­ká, že mám skill na 14 a následně po chycení­ rybky mi to oznámilo, že se mi skill zvýšil na sedm. Který íşdaj je správný?

z toho, co som skusal...po chyteni rybky mi to ukazovalo spravne.

Rybara som neskusal, takze nvm povedat naisto, len si myslim ze keca:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

chtel bych se zeptat s jakou uspesnosti se daji chytat ryby na urcitych lvl? a jaka je sance na chyceni v zavyslosti na lvl skillu? a taky od kolikatyho lvl skylu lze chytat v rekach, mori atd. mozna to je tady napsany ale na procitani 11 stranek fakt nemam cas ani trpelivost...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pri urcity kombinaci posed, prut, navnada neexistuje zadna ryba.

Napr. hugel u more, sportovni prut, chleba nebo houska.

Da se tak chytit jedine zlata ryba, bota, hrnec, ... nebo vubec nic?

Zkousel jsem to docela dlouho, ale nikdy nic se mi chytit nepodarilo, vzdy mi "ryba utekla".

Nedalo by se s tim neco udelat ?

Link to comment
Share on other sites

Pri urcity kombinaci posed, prut, navnada neexistuje zadna ryba.

Napr. hugel u more, sportovni prut, chleba nebo houska.

Da se tak chytit jedine zlata ryba, bota, hrnec, ... nebo vubec nic?

Zkousel jsem to docela dlouho, ale nikdy nic se mi chytit nepodarilo, vzdy mi "ryba utekla".

Nedalo by se s tim neco udelat ?

Betre, skus u hugelu: sportovni prut(mas) a cervika, chytis urcite makrela(1bon) a sardinka(na capt.hat). Vyskusane overene, skoro bug: za hodku:5-10 rybiciek. Ak neidu vobec(co sa stava niekedy) treba ist inde napr. Einbroch 09 a pod...

Edit: samo so skillom 1001 , ale to ty mas. Rada(zo skusenosti): s velkym skillom sa zle chytaju zakladne ryby. Ja ked som chcel chytat belice,liene a pod.zakl.ryby, nesiel som ich chytat s mojim namaxovanym rybarom, ale radsej som si poriesil noveho rybara a mal som ich rychlejsie.

Tvoja Kombinacia je zla:

sportivni prut:vyza,pstruh,losos,makrela,sardinka,jeseter

Chleba,houska:belice,lin,ouklej,karas,kapr,strevle,parma,losos

Lokacia-hugel u more:sled,sardel,sardinka,makrela,kambala,tunak,jeseter,vyza,chimera,latimerie.

Takze kombinacia:prut-navnada-lokacia=vysledok-ziadna zhoda. Vysledok-ziadna zhoda-ziadna ryba.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Pred zdokonalenim bych dal prednost opravam.

Zajimalo by me naco je/bude zlata rybka :)

Zlatá rybka byla plánovaná jako "truhliÄka s pokladem", teda oteví­rací­ item. Ale to už jsou snad 3 roky, trochu jsem doufala, že teÄ to už bude hotové. :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Zlatá rybka byla plánovaná jako "truhliÄka s pokladem", teda oteví­rací­ item. Ale to už jsou snad 3 roky, trochu jsem doufala, že teÄ to už bude hotové. :)

Dovolim si nesouhlasit, jestli me pamet neklame, tak zlata rybka byla vzdy jen jako prodejni item na zeny, ale zenam se nema odporovat. :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...