Jump to content
Reborn fórum

Rybaření­, návnady a vše okolo ryb


Berry

Recommended Posts

Guest betr

Sem si pred chvili udal quest, takze nejake postrehy.

Ze zacatku dobry. Prvni problemek byl najit creamyho pro krale a zabit ho driv nez mi portne. Nez se mi to povedlo, tak sem vyhuntil jednu poring card :) . Problemy nastaly, kdyz sem mel najit prodavace navnad (nepomohla ani db, musel sem si procist tenhle topic). Dalsi problemy kdyz sem mel najit nejaky misto na chytani. Na mape prt_fld08 373,114 nic nebylo, na 381,115 taky nic. Nasel sem 2 mista v Hugelu (podle info odsud), nahodim, cekam, rybka zabrala, trhnu, rybycka uplachla i s navnadou, a tak porad dokola :blum: (asi mam na Hugel malej lvl). Pak sem nasel jeste jedno pod Morrocem a tam to samy, jen jedninkrat mi to napsalo ze jsem chytil rybu a od ty doby to tam vubec nic nedela, jako by tam byla jen ta jedna. Na asi 40 spotrebovanejch navnad docela nuda. Taky se mi podarilo zabit holy lightem nakou potvoru a to byl okamzite error a pad cely hry. Dale je zajimavy, ze muze clovek nahodit a odejit buhvikam, tam chvili treba rybarit, pak se vrati a zjisti, ze ma stale nahozeno. Nebo nahodit a pokud nic nebere, tak si dat navnadu z5 do inventare a trhnout, pak o ni neprijdete. Je taky mozny behem rybareni sundat prut a pak si trhnout :). Zajimalo by me kde se da zjistit umisteni posedu (krome tohoto topicu) a nejake dalsi info o rybareni. Tot snad vse, co jsem chtel napsat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Sem si pred chvili udal quest, takze nejake postrehy.

Ze zacatku dobry. Prvni problemek byl najit creamyho pro krale a zabit ho driv nez mi portne. Nez se mi to povedlo, tak sem vyhuntil jednu poring card :) . Problemy nastaly, kdyz sem mel najit prodavace navnad (nepomohla ani db, musel sem si procist tenhle topic). Dalsi problemy kdyz sem mel najit nejaky misto na chytani. Na mape prt_fld08 373,114 nic nebylo, na 381,115 taky nic. Nasel sem 2 mista v Hugelu (podle info odsud), nahodim, cekam, rybka zabrala, trhnu, rybycka uplachla i s navnadou, a tak porad dokola :blum: (asi mam na Hugel malej lvl). Pak sem nasel jeste jedno pod Morrocem a tam to samy, jen jedninkrat mi to napsalo ze jsem chytil rybu a od ty doby to tam vubec nic nedela, jako by tam byla jen ta jedna. Na asi 40 spotrebovanejch navnad docela nuda. Taky se mi podarilo zabit holy lightem nakou potvoru a to byl okamzite error a pad cely hry. Dale je zajimavy, ze muze clovek nahodit a odejit buhvikam, tam chvili treba rybarit, pak se vrati a zjisti, ze ma stale nahozeno. Nebo nahodit a pokud nic nebere, tak si dat navnadu z5 do inventare a trhnout, pak o ni neprijdete. Je taky mozny behem rybareni sundat prut a pak si trhnout :). Zajimalo by me kde se da zjistit umisteni posedu (krome tohoto topicu) a nejake dalsi info o rybareni. Tot snad vse, co jsem chtel napsat.

no az dostanes autoban za pokusy o podvod tak se nediv :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Posedy hledej v DB jako npc "rybarsky_posed". Pokud posed nereaguje tak je vychytan a musis jinam. Pokud mas v ruce prut a na neco zautocis tak hra spadne. Na ryby musis mit vhodnou navnadu, jinak nic nechytnes (napr. u stojate vody chleba nebo housku). Asi jsi ten topic procital jen zbezne, protoze tohle vsechno je tu napsane ;-)

Link to comment
Share on other sites

Taky se mi podarilo zabit holy lightem nakou potvoru a to byl okamzite error a pad cely hry.

Nebyla to uprchla zombie, ktera je soucasti Guild Questu?

Dale je zajimavy, ze muze clovek nahodit a odejit buhvikam, tam chvili treba rybarit, pak se vrati a zjisti, ze ma stale nahozeno.

Kdyz delsi dobu nic nezabere, znamena to, ze jsou ryby vychytany. Pokud prijdes pozdeji na misto a hlasi ti to, ze mas stale nahozeno, znamena to, ze se ryby jeste neobnovily. A pokud se tam ryby obnovi, po nahozeni ti to pise klasicky "Nahodil jsi a muzes cekat." Nerekl bych ze je to bug, ale takova mensi vychytavka jak zjistit, jestli uz ryby jsou nebo ne :)

 

No a to ze ti ryby neberou na lvl1 (kdyz pominu druhy navnad a mist) je mozna dano tim novym vzorcem uspesnosti :( Na mem lvl v tuto chvili je to cca 50-60% ze rybu chytim :(

Link to comment
Share on other sites

Nebyla to uprchla zombie, ktera je soucasti Guild Questu?

No jelikož hra při zaíştoÄení­ na nějakou potvoru spadne, protože pro prut jako zbrař neexistuje sprite, tak to mohla být jakákoli potvora, protože bÄhem castÄní­ priest stojí­ a vypadá vždy stejnÄ, ale po dokonÄení­ HL se zaÄne bojovnÄ pohupovat a v tu chví­li je vidÄt, co má v ruce -> crash.

Jinak uprchlou zombii na mandragorách zabí­jí­m bÄžnÄ a nehapalo to nikdy :(

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

no az dostanes autoban za pokusy o podvod tak se nediv :(

omg jen sem zkousel zda je vsechno spravne nastaveny a zda se da nebo neda neco obejit a vsechno jsem tu napsal (aby to popr. nekdo opravil), priste se na to asi vyprdnu, at je to zabugovany jak chce

Raukoras: diky

Zkusim zas po pulnoci, to by mohla bejt nekde naka rybka.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Kdy se respawnujou ryby? Sem myslel ze o pulnoci, ale 5 minut po pulnoci na mape pod morrocem ani tuk.

V Hugelu ryby zabiraj, ale nekdy navnada nezmizi (ani z vyzbroje, ani z inventare) i kdyz to napise ze ryba utekla i s navnadou. Nejakou rybu vytahnout je prakticky nemozny, budto trhnu naprazdno, nebo ryba utece i s navnadou. Asi uspesnost zavisi na str, agi, luk, coz mam vsechno 1+X. :(

Link to comment
Share on other sites

Ryby maji nahodny respawn... nikdo asi krom mitha a mozna aj kennyho nevi kdy presne :-) musis holt obihat vsechno... to ze trhnes na prazdno.. neni tvym skillem rybareni.. ale tvym skillem pohotove reagovat bo nedelat pri tom jiny veci (coz je horsi O_o). Zacni snadny stojaty vody.. a proste se holt musis snazit :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kdyz ti nekdo vyloví­ ryby tak mozes skusit ulovit mne

V který louži se rácháÄ, na co zabí­ráÄ, a do jakýho receptu jsi ingredience? :flirt:

 

tak je to asi cinkly, ale ja v tom vyjmecne prsty nemam :) ohledne sanci nevim esli se neco menilo, nicmene ja mel udelany vsechny druhy ryb ale kde sou pouzity to nevim

Co přibližnÄ to je - "vÄechny druhy ryb"? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych se zeptat, jestli bude rybářská kuchařka nÄkdy normálnÄ dostupná. Ví­m, že se rozdávala při nějakém eventu, ale jak jí­ mám zí­skat, když jsem na nÄm nebyl? /hmm

Docela bych o ní­ stál. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych se zeptat, jestli bude rybářská kuchařka nÄkdy normálnÄ dostupná. Ví­m, že se rozdávala při nějakém eventu, ale jak jí­ mám zí­skat, když jsem na nÄm nebyl? /hmm

Docela bych o ní­ stál. :laughing1:

 

Udelam malej sbiraci questik a druhou ktera bude po restartu pridam do dropu.

Link to comment
Share on other sites

Mno tak to mam cele precitane,ale ide o to,ze aj tak mam z toho mižmaÄ.Ono tie informacie su dost rozhadzane po celom fore,niektore aj nejasne(aspon pre mna :huh: )...Neslo by aspon nejak zosumarizovat zakladne info(prut,NPC,navnady,posedy,...) a hlavne aktualizovat, kludne aj na tu prvu stranku topicu(sice tam je zakladny blok informacii,ale niektore veci tam nie su,ine su uz neplatne)...Myslim,ze by to dost pomohlo zacinajucim rybarom. :idea:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kdyby posledni dobou chytil nekdo nekde alespon jednu rybu, tak to sem napiste.

Ja jsem se akorat dockal jednoho *tuk tuk* (v Hugelu), jinak vubec nic :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdraví­Äko lidiÄkové :) . . . jak je to možné, že jsem navÄtí­vil už 5 mí­st k rybaření­ a nenarazil jsem ani na jedno hide NPC :P Znamená to, že je rybaření­ doÄasnÄ zruÄeno nebo dÄlám nÄkde chybu ? :)

 

Dí­ky za odpovÄÄ

je to tak rybareni je docasne vypnute.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...