Jump to content
Reborn fórum

Rybaření­, návnady a vše okolo ryb


Berry

Recommended Posts

dotazek.. vychazim z predpokladu... ze rybicky uz jsou opravene (coz puvodne mela byt jen prvni cast tohoto :-) )

- budou tedy ty questy na lepsi pruty? .-) (nektere druhy ryb se stale nedaji chytit)

- udelaj se nekdy vsechny dily kucharek? + budou fungovat ty jidla z toho?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

dotazek.. vychazim z predpokladu... ze rybicky uz jsou opravene (coz puvodne mela byt jen prvni cast tohoto :-) )

- budou tedy ty questy na lepsi pruty? .-) (nektere druhy ryb se stale nedaji chytit)

- udelaj se nekdy vsechny dily kucharek? + budou fungovat ty jidla z toho?

jo jsou opravene :)

 

kdyz nejaky vymyslis :] tak urcite budou :)

 

jo to nevim - soucasne nefunguji protoze se nejak zase zmenil system vareni aspon co jsem na to koukal. A efekty nektery jidel ktere byli taky nefungovali, protoze proste funkce pro pouziti skillu proste nefungovaly jak mely. Co z toho je jiz opraveno nevim. Ale jakmile dokoncim guild quest resp. skilly mobu tak mrknu na to ostatni. Nebudu ti rikat kdy to bude udelam to podle toho jak budu mit chut a cas. Jestli stim ma nekdo problem muze to udelat sam. Verim ze je tu plno schopnych lidi.

Link to comment
Share on other sites

- udelaj se nekdy vsechny dily kucharek? + budou fungovat ty jidla z toho?

pozeral som jedla ktore su teraz, ale nezda sa mi dobre pridavat jedlu skilly.. ked moze existovat jedlo na cloak alebo ruwach tak preco by tom neexistovalo napriklad na charge attack alebo pneumu.. popripade sg, ms :) a tym by rozdelenie do classov stratilo zmysel..

Link to comment
Share on other sites

pozeral som jedla ktore su teraz, ale nezda sa mi dobre pridavat jedlu skilly.. ked moze existovat jedlo na cloak alebo ruwach tak preco by tom neexistovalo napriklad na charge attack alebo pneumu.. popripade sg, ms :) a tym by rozdelenie do classov stratilo zmysel..

 

tak proc jsou veci na endure atd... si predstav ze jsi solo hrac priesta skoro nezdas ale vasnivej rybar tak si u sebe nosis veci na bless sice jen 5 ale lepsi jak dratem do oka. A jine...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

No jo něco naznačoval....ale nic bližší­ho neřekl, tak tu aspoň prudim =)))

Ze ses to ty tak jsem si otevrel funkce rybariny a podival se jaka je moznost tam neco pridat... A abych se priznal tak je to dost brutalita... ale kdyz jsem to tvoril tak jsem tam ponechal parametr <specialita mista> takze to tam asi pujde pridat jen musim zjistit jak :)

 

ne delam si legraci, az dodelam to co tu mam rozdelane tak ti tam soupnu nejake blbosti at mas radost :)

(toto nejsou upravy na prani Leela mi nijak neplati :D )

 

edit: jinak viz signatura :)

 

Tak co....Mithe....budou se lovit poklady nebo zlatý ryby nebo cokoliv? =))

 

 

if (skill_rybareni > 900) setarray @filtr_2[getarraysize(@filtr_2)],869;

 

ber to jako castecnou odpoved :)

 

jeeee, bude prekvapeni :)

 

No tentokrat se nic lovit nebude... pujde spis o blbost na 1000 radku kterou stejne nikdo nevyuzije viz guild quest :)

 

- budou tedy ty questy na lepsi pruty? .-) (nektere druhy ryb se stale nedaji chytit)

- udelaj se nekdy vsechny dily kucharek? + budou fungovat ty jidla z toho?

 

Jeste neco k tomuhle, az vyjde novej update na rybky tak udelam i npc, ktere bude prodavat vsechny pruty. Na vyrobu questu stejne nemam cas tak at si zkusite zachytat i ostatni ryby a ne jen porad ty cudly :)

 

Kucharky jsou dost slozite prekopal se system vareni obyc + jidla takze se musi od zakladu prekopat i scripty. Hlavne funkce jednotlivych jidel by to chtelo doresit, me uz dochazi napady, takze pokud ma nekdo neco plodneho at se ukaze, moje icq mate. Jedine co zustalo a ceho se chci drzet jsou popisky. V db je tusim jen prvni dil, u me na disku se nekde vali i druhy takze staci domyslet treti na tema "Dary more" :)

 

edit: omg 3:30 jdu spat nebo me to zase prestane bavit xD

Link to comment
Share on other sites

Ze ses to ty tak jsem si otevrel funkce rybariny a podival se jaka je moznost tam neco pridat... A abych se priznal tak je to dost brutalita... ale kdyz jsem to tvoril tak jsem tam ponechal parametr <specialita mista> takze to tam asi pujde pridat jen musim zjistit jak :)

 

ne delam si legraci, az dodelam to co tu mam rozdelane tak ti tam soupnu nejake blbosti at mas radost :)

(toto nejsou upravy na prani Leela mi nijak neplati :D )

Joo super, už se tÄÄí­m. JasnÄ že ti neplatí­m, tvou domÄnou je vdÄk háÄů a radost která se zraÄí­ v jejich oÄkách ;DD (V tÄch mejch se zraÄí­ už teÄ, na to vem jed =)))

edit: jinak viz signatura :)

if (skill_rybareni > 900) setarray @filtr_2[getarraysize(@filtr_2)],869;

Jezus, kdyby na to nereagoval Raukoras, tak jsem uplnÄ mimo. Já umí­m akorát tak a takový ptákoviny. :)

 

Takže Mithe předem dí­ky a hoÄ sebou /kis

Link to comment
Share on other sites

Jezus, kdyby na to nereagoval Raukoras, tak jsem uplně mimo. Já umí­m akorát tak a takový ptákoviny. :D

 

Po pravdě řečeno taky neví­m co to přesně dělá, jen hádám, že pokud máš skill rybaření­ větší­ než 900, tak se nastavuje datové pole filtr_2, které je > než datové pole filtr_1 pří­padně filtr :-D (česky řečeno druhy ryb, které je možné chytit rozší­řené o speciální­ íşlovky, které se s nižší­m skillem chytit nedají­)

Link to comment
Share on other sites

Pruty bych NPC nedaval. Pak by to cely bylo moc lehky:( Lepsi by bylo je pridat do dropu nejakejm mobum. To snad neda takovou praci jako delat na ne specialni quest.

jo jo dva pridam do dropu a jeden bude malej sbiraci questik...

 

update ocekavejte nekdy zitra... bude provazany i patchem a nekolika itemy :]

Link to comment
Share on other sites

Takze tu mame pripravovany update rybicek. Co je noveho ?

 

1. dodelany speciality mista

nyni lze ulovit 4 specialni itemy na kazdem miste vzdy jeden

- Dopis v lahvi

- Deravy hrnec

- Solo bota

- Tepla lahev O_o (nazev nema nic spolecneho se 4% komunitou, je proste horka :D )

 

2. prepracovana kucharka: 1 dil

- odstraneny nefungujici funkce jidel

- nove funkce jidel

- mirne upraveny suroviny

- nastaveny obtiznosti vareni

 

3. nova kucharka: 2 dil

- vice jidel

- nove ingredience budou brzo v drop

- jidla nemaji zatim funkce

 

4. nove pruty

- 2 pruty pridany do dropu

- 1 novy maly quest na udici (sbiraci)

Link to comment
Share on other sites

To je vÄechno super, ale kde lze zí­skat kuchařky, z Äeho dropují­ ty nové pruty, k Äemu lze využí­t speciální­ itemy atd. ?

 

V kafře už mám ryb na nÄkolik let dopředu, rád bych je trochu povařil :-)

 

po restartu bude velka cast v db ostatni je tajemnstvi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...