Jump to content
Reborn fórum
Sign in to follow this  
Koca

Preklad questu do cestiny/slovenstiny

Recommended Posts

Překládám Knighta a Assassina....počí­tám s tim že to stihnu do 4 dnů nejdýl ^^

Koneckonců můžu zkusit i alchu,ale ta vypadá trošku na dýl =)

Edited by Melwa

dÄcka když překládáte ty questy, snažte se to psát bez pravopisných chyb... v merch questu je na konci jedna takova ne zrovna mala (pri dopaceni 2 casti penez)

Vsici se na to vykvajzli :laughing1: Ja bohuzel nemam cas abych prekladal a nechci mit rozdelanou praci, tak to zbyva na ostatnich nejspis. Kdokoliv muze pracovat na vsem, co jeste neni prelozeno. Vsichni jsou a budou vdecni tem, kteri prekladaji.

Já bych ráda zkusila Taekwona. Ví­m, že ho už někdo snad i možná překládá, ale já bych to zkusila dotáhnout, ať to je.

EDIT:

BTW:Jak je na tom překlad Priesta? Že bych se bych se na to vrhla, když už Taekwona mám....

Edited by Argel

Tak já se vrhnu i na ten přestupák na Priesta.... :whistling:

ZkouÄkové se blí­ží­, tak se snaží­m dÄlat cokoli jiného než se učit, znáte to. :thumbdown:

Je hezke videt nekoho, kdo je na tom jako ja :) , ja jsem prekladal v minulem zkouskovem, ted na to bohuzel nebudu mit cas :)

Edited by Draxlith

kočiÄaku pokud to nikdo nedÄla tak bych zkusil sage ale bude to fakt jen pokus... =D nic podobnyho jsem nikdy nedÄlal =) :worthy: ale s trochou odvahy a pí­le dokažu udÄlat občas i něco užiteÄnyho ;)

Monka uz ma Taibur... nenajdes si radsi neco jinyho?

Na uvodni strance bylo psano ze je volnej a ja s nim uz zacal :):mellow: ...tak nevim jestli mam nebo nemam pokracovat. Jak daleko je na tom Taibur nevis?

Na uvodni strance bylo psano ze je volnej a ja s nim uz zacal :):mellow: ...tak nevim jestli mam nebo nemam pokracovat. Jak daleko je na tom Taibur nevis?

Mám cca 500 řádků ze 3k. Pokud po tom tak touží­Ä, můžu ti poslat co jsem zaÄal a pokraÄovat nebo si to přeložit celý podle see, klidnÄ ti to přenechám.

Mám cca 500 řádků ze 3k. Pokud po tom tak touží­Ä, můžu ti poslat co jsem zaÄal a pokraÄovat nebo si to přeložit celý podle see, klidnÄ ti to přenechám.

Ja mam 1/4 za sebou. Me je to jedno, klidne to dodelej kdyz si s tim zacal prvni nebo jestli se na to chces vyprdnout tak mi pisni at vim jestli pokracovat nebo ne :mellow:

ja som zacala rogue davnejsie nejak sa mi do toho nechcelo :) tak to dokoncim snad

odmena? :mellow: neverim

EDIT: tak mÄ zastřel, ale seznam takových lidí­ je dlouhý, nebudu překládat nic :) (spí­Ä nebudu překládat quest, který sem nedÄlal)

a k tomu monkovi... užijte si to, skončil sem ve 3/4 (kdysi davno) a nemÄl sem sí­lu jí­t dál i když sem vedÄl, že už sem u konce :mellow:

Edited by president

robim sina, som asi v polovici. dufam ze som nic neprehliadla a nikto na tom nerobi

edit 31.7.: uz to mam komplet, este to raz cele prejdem a doladim a dostylizujem nech to znie pekne :D

Edited by flosbellidis

Alchymista je hotovej, poslal sem ho K3dt mailem, ale pokud je jina procedura staci rict, sem dokonce tak proziravej ze sem to jeste nesmaz :D

Pojedu dalsi asi zitra, stejne sem na nudnym skoleni Cisca.

robim sina, som asi v polovici. dufam ze som nic neprehliadla a nikto na tom nerobi

... ok tedy, vynechavam assasina a pokracuju podle abecedy, na rade je BARD - takze du do nej

prosim aby dalsi nerozjizdeli ROUGE, chtel bych si ho dat sam, ale pojedu postupne. Takze ROUGE rezervaci prosim.

oki, aktualizoval jsem prvni post. (mozna jsem na neco zapomnel :D )

Zaxx: Tinka psala, ze kus rogua uz ma, tak to muzes nechat na ni.

Vzala bych si na překlad knechta... AÂť to už je koneÄnÄ vÄe přeložené....

Sign in to follow this  

• Create New...