Jump to content
Reborn fórum

Ress Reborn?


Briana de Lemo

Recommended Posts

Hraji tady spoustu let a docvaklo mi že takhle je to uplně zbytečný. Chtěl bych aby sem napsal každý svůj názor jak nalákat lidi a dali by jsme to něak dohromady... Myslím si že lidi který tu hrajou 5+ let tak je to musí štvát že tu hrajou "samotní"

Každopádně bych byl rád kdyby se každý vyjádřil a třeba to dáme něak dohromady :))

Link to comment
Share on other sites

Hraji tady spoustu let a docvaklo mi že takhle je to uplně zbytečný. Chtěl bych aby sem napsal každý svůj názor jak nalákat lidi a dali by jsme to něak dohromady... Myslím si že lidi který tu hrajou 5+ let tak je to musí štvát že tu hrajou "samotní"

Každopádně bych byl rád kdyby se každý vyjádřil a třeba to dáme něak dohromady :))

 

Obavam se ze uprimne vyjadreni mnohych jedincu by znamenalo jejich okamzity permban o cez i pres to ze tu (temer) nehraji nemaji zajem. ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Co by mohlo částečně pomoci - aktualizace všech zastaralých stránek na reborn wiki na nové poměry - třeba stránka Kde expit je hodně mimo - zkoušel jsem podle ní jet a nakonec jsem si vše hledal v DB. Hodilo by se doplnit info o Eden group - o questech na armor málokterý nováček ví. Také nějaký průvodce nováčka by se bodl - takové ty praktické rady - neprodávej Stemy NPC, ale hráčům, equip hunti až na to budeš mít lvl etc. Jak se orientovat v DB, jak v ní najít info které člověk potřebuje. Jak najít konkrétní lokaci etc.

 

Hodně slušný začátek jsou NPC v prvním patře Eden budovy - díky nim mám aspoň trošku přehled jak fungují GW a podobně.

 

Osobně si myslím, že RO láká nové hráče - jde o to udržet ty které to chytne. Pomoci jim přelézt to první období kdy neví kam jít, kdy tam jít, co zabít, co nezabít, jak sehnat to a to etc...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ještě doplním - když už aktualizovat info, tak archivovat všechny posty zde na fóru týkající se equipu a buildů - a založit nové. Či archivovat všechny posty před Renewalem. Důvod - hra je teď úplně jiná a některé buildy již nemají smysl, jsou neefektivní etc... Osobně mě to strašně mátlo, než jsem přišel na to, že mám brát jen posty od letošního jara.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

V tom případě - co vše je potřeba aktualizovat? probral bych to tady a postupně editoval jak budeme dávat zkušenosti dohromady :)

 

Určitě výše zmíněnou stránky - Kde expit a doplnit info k Eden group.

 

Projet buildy a vybaveni různých charů a kouknout zda stále platí - třeba champ se změnil hodně. Na to by se měli kouknout ti, kdo daný char expili po renewalu či ho aktivně hrají - projet návody a kouknout zda to platí. Případně ozkoušet, otestovat a nahodit nové buildy.

 

Házejte další nápady, dáme to dokupy a postupně můžeme editovat ;)

Link to comment
Share on other sites

V tom případě - co vše je potřeba aktualizovat? probral bych to tady a postupně editoval jak budeme dávat zkušenosti dohromady :)

 

Určitě výše zmíněnou stránky - Kde expit a doplnit info k Eden group.

 

Projet buildy a vybaveni různých charů a kouknout zda stále platí - třeba champ se změnil hodně. Na to by se měli kouknout ti, kdo daný char expili po renewalu či ho aktivně hrají - projet návody a kouknout zda to platí. Případně ozkoušet, otestovat a nahodit nové buildy.

 

Házejte další nápady, dáme to dokupy a postupně můžeme editovat ;)

Uz trochu pozde :D

Link to comment
Share on other sites

co ty víš zkusme projevit snahu :) novicu, acolitu, hunterů, atd.. běhá po payonu a pronteře hodně :P

 

No nekde ten dual naexpit musis :D

 

Co se tyce vasi snahy o predelani reborn wiki...tj tak tezky pouzit google a neco si najit? Anebo rovnou jit na odkaz http://irowiki.org/wiki/Renewal ? Jo a k tomu expeni..3rd class udela kazdy ocas za tyden, i kdyby to hral poprve a jen se ridil navodem na wiki, samozrejme ne te z rebornu, ta byla 100 let za opicemi jeste pred renewalem :P a az nejakeho chytraka napadne..kdyz mam tento nazor, proc jsem ji neupravil? Umim si to najit jinde a nebudu se tim zbytecne zdrzovat, kdyz muzu koukat na zoufale manzelky ;D

 

Pokud se ovsem chceme bavit o expeni 3rd class? Ackoliv se to s baalem resilo nekolikrat, nedoslo k zadne zmene a na rebornu se proste neda expit na mobech, server k tomu neni uzpusobeny. Proc? To nikdo nevi.. Jedine uzitecne expeni vychazi tudiz z mvp, ktere jeste vicemene expi, ale koho zase bavi byt odlognuty na datlovi a 2 mesice ho zabijet.

 

Ono jde projevit snahu a verim tomu, ze mnoho lidi by se i zapojilo, preci jenom neni kazdy hovado jako ja :) Problem je v tom, ze neni videt ta snaha i z hlavni strany serveru. Peace.

Link to comment
Share on other sites

Co by mohlo částečně pomoci - aktualizace všech zastaralých stránek na reborn wiki na nové poměry ..

 

Obavam se ze aktualizace vsech zastaralych stranek na reborn wiki by vyzadovala vice lidi a zabrala vice casu nez kolik lidi hraje a kolik casu travi tito lide ve hre.

Na druhou stranu aktivite se meze nekladou a kdokoliv se muze do techto uprav zapojit .. jak se rika, pokud neco chces, tak to udelej, coz me primelo stat se wiki adminem .. nicmene jiz pri nasazovani 3rd jsem avizoval ze ja kvuli tomu celou wiki prepisovat nebudu.

Nejvetsi problem ruznych navodu je to ze tem kterym jsou urceny jsou prilis lini si tyto navody vyhledat nebo precist .. dost je toho popsano na strankach - zaklady - Návod pro nováčky + FAQ, kde je mj. "Pokud si nejste jisti cenou předmětu.."

Db mi prijde na pouzivani dost jednoducha na to, aby k ni clovek potreboval navod.

Reborn wiki povazuju jako hlavni zdroj informaci pro lidi kteri neovladaji cizi jazyk a info o customech. Pokud nekdo umi anglicky, tak je urcite lepsi vyhledavat informace jinde.

 

Spis bych se inspiroval zahranicnimi servery kde jak tu nekdo poznamenal hraje mnoho lidi a podle toho prizpusobit Reborn.

Bude-li potreba, tak rad s ledascim pomohu, ale k memu navratu jakozto hrace uz urcite nedojde.

Link to comment
Share on other sites

a třeba rollback do tý doby dokud se nenasadili 3rd ? a vubec tuto mechaniku nezapinat? lidi si to vyzkouseli a hele nikdo tu uz nehraje tak co to vratit? zajímají mě odpovědi na toto téma :P

 

Nerealne.

Obavam se ze neexistuje tak stara zaloha.

3rd classy a mechanika dala nekterym lidem moc prace na to, aby se tento system opustil.

Skoncilo by mnoho lidi protoze by prisli o hodne, novackove o vsechno.

 

Link to comment
Share on other sites

a všichni ti staří lidé, co měli rádi starou mechaniku (ano), naběhnou na Reborn (ne) a plni nadšení (kdo ví) začnou grindit na dvojkovém ratu materiál na GW, který se budou v hojném počtu účastnit (ale no tak, vážně?)

edit: jo a taky do pvm. určitě

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Tak ja si dokazu predstavit novou pvp zonu gw/bg/cokoliv kde by si clovek jenom naklikal postavu vcetne equipu pres npc a slo by se o neco bojovat.

S takovou postavou by nebylo mozne dostat se mimo tuto zonu, naopak bezne (klasicky naexpene) postavy by mely pristup do teto zony s mirnym bonusem (jako 1% hp/sp/cokoliv). Nevim ..

Link to comment
Share on other sites

 

Nerealne.

Obavam se ze neexistuje tak stara zaloha.

3rd classy a mechanika dala nekterym lidem moc prace na to, aby se tento system opustil.

Skoncilo by mnoho lidi protoze by prisli o hodne, novackove o vsechno.

 

ja bych to podstoupil, protoze si myslím že by tu zase hralo odost víc lidí :) stejně se stim už nedá nic víc skazit pres dem v prt vidis max 4-6 lidi na jednou *-*.... ale jestly tak strá zaloha už neni tak je to zbytečné o tom mluvit no :(

Link to comment
Share on other sites

Pokud by existovala záloha (což by měla, když se brala ze začátku úvaha možného vrácení), mohla by se spustit místo dosavadního Test serveru a ponechat tak zálohu prozatím jako neoficiální. Pokud by se eventuálně dostavil vetší ohlas ke starší záloze (pre-renewal mechanice), tak by se dalo řešit více.

 

Já momentálně nehraji, jak už jsem zmínil, kvůli nové mechanice. S možností hrát jako dřív, bych i silně uvažoval o návratu do hry. :nyam:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...