Jump to content
Reborn fórum

Preklad questu do cestiny/slovenstiny


Koca

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sesly se dalsi 3 preklady... ale jeste jich par zbyva... jak to s vama vypada? Aktualizace:

...

Update ?

 

Pokud nikdo jeste nema a nechce, tak bych si vzal tu lutii, ale bude to trvat ...

Link to comment
Share on other sites

Update ?

 

Pokud nikdo jeste nema a nechce, tak bych si vzal tu lutii, ale bude to trvat ...

Tak sorry, ale je to zbytecnost uz mam tak 75% prelozenou, zkus se zeptat na nejakej jinej preklad, bala by to skoda...

 

EDIT: tak sem koukal ze mi chybi uz pouze 2NPC, zitra poslu...

Edited by akki
Link to comment
Share on other sites

Tak sorry, ale je to zbytecnost uz mam tak 75% prelozenou, zkus se zeptat na nejakej jinej preklad, bala by to skoda...

 

EDIT: tak sem koukal ze mi chybi uz pouze 2NPC, zitra poslu...

Ok, beru na vedomi, priste sem prosimte pisni, kdyz si neco beres na preklad, at vime...

Link to comment
Share on other sites

Když se koukneÄ o stránku zpÄt na íşíşúplně poslední­ post, tak tam psal právÄže to dÄlat chce a na to mu K3dt odpověděl tí­m postem co je na téhle stránce úplně nahoře. Takže ví­Ä jak...

Link to comment
Share on other sites

Dalsi updatik... no teda od posledniho se sesly jen 2 preklady...

 

Dosavadni statistika:

 

Prelozene quest skilly:

Acolyte - betr

Priest - betr

Mercenary - presi

Monk - Arek

Wizzard - Pharaoh

Mage - Morgaine

Novice - esed

Dancer - Freesia

Knight - Kaiya

Thief - Liero

Sage - Dweep

Merchant - LAGer

Assasin - Arek

Bard - akki

Blacksmith - Lina Huba

Archer - betr

Hunter - presi

Neprelozene, ale zabrane quest skilly:

Rogue - Liero

Alchemist - Sameth / Dweep

Swordman - LuKe_p

Crusader - LuKe_p

StarGladiator quest - yery151

 

Quest skilly volne k prekladu:

prozatim nic. ale ve hre je spousta npc co je treba prelozit, tak si klidne reknete co byste chteli :)

 

Dekuju moc vsem za paradni preklady :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmm tak to vypada ze chybejici preklady jen tak nebudou... tak bych prosil jestli by si to nevzal nekdo spolehlivejsi nez ty, co si to zabrali.

 

Jde o questskilly:

Rogue - Liero

Alchemist - Sameth / Dweep

Swordman - LuKe_p

Crusader - LuKe_p

 

a prestupak na Star Gladiatora + DT Service

 

Vse se da stahnout odsud: http://k3dt.eu/preklady/ diky moc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cawko, viem že nie som vrámci fóra ani serveru nejako známi, ale rad by som tiež s niečím pomohol - mí´že to byt prakticky hociÄo(nie som vyberavý), akurát to ma jeden problém - je nutne aby to bolo v ÄeÄtine?, lebo predsa len som slovak a aj keÄ po Äesky viem celkom sluÄne, nie som si istý či by po Äase nezaÄali chodiÂť nejaké sÂťažnosti na gramatiku prí­padne spisovnosÂť. Ale ako som hovoril, vezmem Äo dáte :)

 

takže, mail: daemontus@gmail.com skype: daemontus a ICQ(v poslednom Äase už veÂľmi nepouží­vam):457833335

 

P.S. - NPC scripting na wiki mám naÄtudovný a mám aj nejaké predoÄlé skíşsenosti s programovaní­m a scriptovaní­m(PHP, trocha python a C++ + XML) takže ak by som mal byÂť schopný pí­saÂť aj jednoduchčie NPC pre questy a pod.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
inac, vacsinu eAthena skriptov najdes aj tu: http://svn.eathena.ws/svn/ea/trunk/npc/quests/ ; ale ci su na rebe doslova a dopismena presne (teda aspon co sa tyka premennych) ti povedat neviem :)

 

 

Dikes. Koukam, ze ten skript obsahuje vsechny moskevske questy. Jen si nevybavuju, zda uz Moving island a Help mikhail nejsou prelozeny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Moc rad taky neco prelozim - kdyby byl nekdo tak hodny a hodil mi nejaky quest....je mi jedno co budu prekladat muze to byt delsi ale ne neco na zpusob sigh questu :)

 

 

 

Koukala jsem, ze jeste neni prelozeny Frendship quest v Lighthalsenu a Bruspetti v Rachelu. :D

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...