Jump to content

Photo

Renewal

• Please log in to reply
129 replies to this topic

Poll: anketa o renewalu (191 member(s) have cast votes)

Nasadit Renewal?

1. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, 3rd class a herni mechaniku NE (77 votes [40.10%])

Percentage of vote: 40.10%

2. Voted Ano, nasadit jen renewal klienta, hodit na test 3rd class + herni mechaniku a nechat ozkouset, dal se uvidi (104 votes [54.17%])

Percentage of vote: 54.17%

3. Voted Ne, nechat soucasnyho klienta, renewal tudiz vubec nezavadet a bejt sto let za opicema (9 votes [4.69%])

Percentage of vote: 4.69%

4. Je mi to fuk (zobrazit vysledky ankety) (2 votes [1.04%])

Percentage of vote: 1.04%

Vote Guests cannot vote

#21 Mei

Mei

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 311 posts

Posted 29 May 2011 - 10:13 PM

fascinujici
  • 0
~~ Silv
----

Sharuum Priest STATUS : ACTIVE

Ekirei Guild

Another
Twinstar-Phobos > Phobe the Immortal Holy Paladin STATUS : ACTIVE
Class Assistent of <Immortal Outlaws>
&
Dota 2
Princess Paradise!

#22 kuzmicz

kuzmicz

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 29 May 2011 - 10:40 PM

Renewal klienta rozhodne ano(vyhledavani v kafre, lepsi BM,..), mechaniku ne(3rd classy ofc taky ne)...
hlasoval sem pro 1. :)
  • 0
random Posted Image

#23 enia

enia

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 30 May 2011 - 12:20 AM

Renewal klienta rozhodne ano(vyhledavani v kafre, lepsi BM,..), mechaniku ne(3rd classy ofc taky ne)...
hlasoval sem pro 1. :)

+1
  • 0
enia HP - Gumiméďa Silver Unicorns

#24 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 30 May 2011 - 02:09 AM

Ahoj, na Rebornu hraju od zacatku a pamatuju doby, kdy nebyly ani advanced class (czechro) a myslim ze 3rd classes jsou soucasti prirozeneho vyvoje Ro. Jedna se o novou motivaci, proc ze vubec expit na lvl99 advanced a domnivam se, ze to muze prilakat k navratu spoustu starych hracu, kteri jiz davno 99 dosahli a hru opustili, protoze jim uz nemela co nabidnout. K podobnemu ukazu dochazi napriklad na WoW serverech, kde nove zavedou WotLK apod.. Nekdo tu psal o "duchu rebornu", myslim ze nic takoveho neexistuje a reborn by mel vyuzit jakekoli sance se zatraktivovat.

Je rozdil mezi inovaci jakou byly advanci a naprostym predelanim herni mechaniky jako je renewal mechanika a 3rd classy.
Jinak tu poznamku o WotLK nejak nechapu. Wrath of the Lich King je uz hodne starej datac a snad na kazdem freecku uz je, na officu uz je nejaky patek Cataclysm. Nebo co si tim chtel rict?
  • 0
Miltank

#25 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 30 May 2011 - 06:00 AM

Osobně Renewal client rozhodně ANO, 3rd classy tak jak momentálně jsou rozhodně NE, hrál jsem - úplně to zničí hu v partách, každý 3rd char si muže hrát solo téměř kde chce, někteří (jmenovitě Shura, Warlock, Ranger) si mužou sami solovat i ty nejtěžší bosse zcela jednoduchým způsobem. Takže: pokud 3rd, tak omezit jejich schopnosti aby nebyli individuálně tak silní a zachovalo se hraní v partách, případně přidat oblasti s obtížností na zcela jiné úrovni, přesto si nedokáži představit něco, co by bylo dejme tomu imunní vůči výše zmíněným charům, navíc si nedokážu představit tvorbu těchto oblastí, zřejmě to nebude nic jednoduchého. Pro někoho kdo to nikdy nezkoušel: takto si například Shura soluje Satana - omlouvám se za kvalitu. http://www.ulozto.cz.../shurasatan-mp4 Warlock to zvládne ještě jednodušeji.
V dnešní době už sice velké party moc nevídáme, spíše hráče solující si těžžké oblasti případně MVP s použitím většího množství postav, ale 3rd by zničili i ty poslední zbytky a snížili počet potřebných postav k zabití bosse / zvládnutí oblasti. Takže řešení k tomuto problému by možná bylo omezení množství spuštěných clientů. (samozřejmě timto by se zvýhodněli hráči s kvalitnější technikou, kteří si mohou dovolit vytvořit virtuální operační systém a mohou mít více pčtů, ovšem toto platí i dnes, případně ti, kteří mají např. PC a NTB)
A co se týče renewal mechaniky, tak pouze pro případné 3rd classy.
  • 0
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#26 Nero

Nero

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 May 2011 - 08:07 AM

ja sem rozhodne pro odskouseni a co se tyce toho solovani tak to tu dela kazdej parrtu uz nevidis vubec a kdyz nahodou potkas tak to je stale jeden hrac kterej hraje dual a nebo vice uctu takze ja sem osobne pro 2
  • 0

#27 Kari

Kari

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 30 May 2011 - 08:10 AM

Ahoj já osobně jsem volil 1. urcite ale nejsem pro 3rd classy. uz to není ono... co se tyka mechaniky a clienta uvital bych pokud nekdo hodi odkaz docela rad bych si procetl o jake zmeny celkove jde, jak u klienta samotného tak mechanika hry. díky mejte se a ... zustante On :)
  • 0
Liga proti dualum. pokusme se zlepšit reborn. Komunikujme, tvořme party a nebuďme sobečtí ;)

Core Priest 85/50 (pracuji na něm)
Censor Rogue 85/50 (odložen)
Agen Soul linker okolo 80 R.I.P.
+ dalších milion postupně smazaných postav :)

#28 Kyoko

Kyoko

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 30 May 2011 - 08:14 AM

Ja sem taky pro 2.Nechapu co mate proti 3rd class.Ja se 3rd class nemuzu dockat.
  • 0

#29 Chummy

Chummy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 30 May 2011 - 08:31 AM

3rd class sa mi zda ako vymyslene a upatlane za 2 hodinky aj so skillmi, takze im davam jasne NIE.

+1

co se tyce toho solovani tak to tu dela kazdej parrtu uz nevidis vubec a kdyz nahodou potkas tak to je stale jeden hrac kterej hraje dual a nebo vice uctu...

Z části máš pravdu, ale party tu ještě přeci jen jsou a stále budou, ostatně jsou lokace, kde se parta někdy vyplatí víc, než to patlat s 5 účty a zdržovat se. Se 3rd classy by party zanikli zcela jistě, přece jen, kdo půjde třeba na Satana s partou, když si ho může dát sám a sbalit všechen drop?

za mě jednoznačně možnost 1.

• 0

Od 1.1. 2013 neaktivní - eq včetně postav darován :P. Díky všem hráčům, které jsem měl tu čest potkat.

Dnešním dnem (11.2.2011) jsem omezil veškeré aktivity na rebornu, kromě GW a občasných akcí.

Ariwen

#30 Tracy

Tracy

Baphomet

• Supporters
  • 1,038 posts

Posted 30 May 2011 - 08:31 AM

Tak to video mi docela stacilo, ja mam asi jasno :)
Jedna vec je si solovat bosse, druha vec je si solovat bosse s prstem v zadku - tohle je vazne trosku moc :)
V podstate nechapu, co muze lidi na takovehle hre jeste bavit - pokud to teda neni video ze serveru, kde nejsou mobove upraveny sile hracu....

Edited by Tracy, 30 May 2011 - 08:48 AM.

• 0

st červenec 25, 2007 : " Co dělat, když se na vás řítí banda rozzuřených Friendu? Klidně se poserte, stejně vam už nic nepomůže. "
JaneSlingerova : drzte hubu. takovy zku.rveny buz.eranty poslouchat nebudu. sbohem
[Nekdo] : Jooo souboj IQ: White Sniper vs Rodix :))))))
(K/P/V) 'veruka' : dam za vyexpeni 2000 za procento mam59 chi sedet
Guilda XXX shani do svych rad vypomoc na Rafflesia hunt, odmeny jiz od 2000 zabitých, výplata po ukoneni huntu // hunty pro zabavu, ne pro odmenu
Thorondor[2001947]: @set_hp Thorondor 99999
Thorondor[2001947]: @server_lags 300
Thorondor[2001947]: @set_player_lags casper 500

Tracy,Tracynka,Charlotte,Erotica,antiTracy

#31 Nero

Nero

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 May 2011 - 09:17 AM

tak urcite se daj nejak upravit a nebo zesilit moby a za skousku nic nedas kdyz se nebude libit tak to proste nebude
  • 0

#32 Darek4

Darek4

Deviling

• Supporters
  • 226 posts

Posted 30 May 2011 - 09:21 AM

Jinak tu poznamku o WotLK nejak nechapu. Wrath of the Lich King je uz hodne starej datac a snad na kazdem freecku uz je, na officu uz je nejaky patek Cataclysm. Nebo co si tim chtel rict?

Popisoval jsem jev ke kteremu v MMORPG dochazi pri aplikaci vetsich inovaci. Myslim ze hodne hracu se do hry kvuli takove inovaci vrati. Nvm jak snaz bych to uz napsal /-:
  • 0
Thvara~ lvl90 HP
Mithos Yggdrasil~ lvl90 Scholar
Malavon~ lvl90 Caprice Creator
Posted Image

#33 Pastor Johny

Pastor Johny

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 30 May 2011 - 09:24 AM

Ja jsem rozhodne pro 3rd classy. Uznavam, ze jsou velkym skokem v sile, ale to byly 2rd classy taky. Kazdopadne to bude dalsi duvod proc si expit postavicku a tak zustat u hry dele a navic si myslim, ze nejvetsim nepritelem nejsou bossove, ale ostatni hraci :)
  • 0

#34 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 30 May 2011 - 09:27 AM

Myslim ze hodne hracu se do hry kvuli takove inovaci vrati. Nvm jak snaz bych to uz napsal /-:

To je pravda, par lidi jako zastupcu guild co tu kdysi hralo uz mi psalo.
  • 0

#35 Tracy

Tracy

Baphomet

• Supporters
  • 1,038 posts

Posted 30 May 2011 - 09:38 AM

No snad jedine vzit to vsecko a upravit, aby to nebylo vyhroceny - ale to je jednak sileny prace, silenyho vymejsleni a pak casem zacnou nekteri brecet ze to neni jako offic a bude se to mazat - coz uz tu jednou (vickrat) bylo ze. Ze lidi prisli na Reborn, protoze to tu bylo proste jinak a pak se to zmenilo :) Aby to nenastalo podruhy.
  • 0

st červenec 25, 2007 : " Co dělat, když se na vás řítí banda rozzuřených Friendu? Klidně se poserte, stejně vam už nic nepomůže. "
JaneSlingerova : drzte hubu. takovy zku.rveny buz.eranty poslouchat nebudu. sbohem
[Nekdo] : Jooo souboj IQ: White Sniper vs Rodix :))))))
(K/P/V) 'veruka' : dam za vyexpeni 2000 za procento mam59 chi sedet
Guilda XXX shani do svych rad vypomoc na Rafflesia hunt, odmeny jiz od 2000 zabitých, výplata po ukoneni huntu // hunty pro zabavu, ne pro odmenu
Thorondor[2001947]: @set_hp Thorondor 99999
Thorondor[2001947]: @server_lags 300
Thorondor[2001947]: @set_player_lags casper 500

Tracy,Tracynka,Charlotte,Erotica,antiTracy

#36 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 30 May 2011 - 09:47 AM

Myslim ze hodne hracu se do hry kvuli takove inovaci vrati.

a mnoho lidi taky odeslo/odejde... ;) aby se zas nestalo to, ze se to udela, lidi prijdou, vyzkousi, vydrzi jim to tyden/mesic a pak se na to stejne vyprdnou :)

osobne me 3rd classy nelakaj a jsem zasadne proti... a jakej bude klient je mi tak nejak jedno :)
  • 0
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#37 Lord Excalibur

Lord Excalibur

Deviruchi

• Supporters
  • 143 posts

Posted 30 May 2011 - 09:50 AM

Uznavam, ze jsou velkym skokem v sile, ale to byly 2rd classy taky.

S tim souhlasim, ale s přidáním 2nd přišly i nové oblasti... a dávat 3rd do oblastí pro 2nd není podle mě nejrozumnější nápad.
  • 0
Lord Excalibur - semi-elementalist warlock
Lord Export - FS HP
Ergee - baby maestro
Lady Tanecnice - FS wanderer
Mhuire Iarann - MVP shura
Wyrda - GW hybrid linker
~and so on~

#38 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 30 May 2011 - 09:51 AM

Pokud chcete 3rd classy.. tak čekejte "hodně"(opravdu hodně) bugu a prácí na tak dlouho že se vám bude kouřit z uší.. Mimo to si dovolím tvrdit že to bude až totálně nehratelné zezačátku..
  • 0
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#39 Zeny

Zeny

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 30 May 2011 - 10:45 AM

Podle me je mala zmena kupredu celkem pozitivni krok, ale zase se uplne prekopat na Renewal ? To nee... 3rdcklassy vypadaji zajimave ale vubec se mi to nelibi. Reborn je Rebornem protoze je takovy jaky je. Je opravdu Vsechno nove a inovativni tak strasne "lepsi?" Proc opravovat neco co neni rozbite a 100% slape jak ma ? Toze nase "mlada generace" touzi po zivejsi hre a novych moznostech je fajn ale´co MY? MY stari hraci kteri tu jsouuz tak dlouho, vyhovuje nam to tak jak to je protoze jsme to byli MY kdo jsme si postupem casu Reborn upatlali do podoby jakou vidime dnes ?

Hlasuju pro prvni moznost.... je fajn trosku zavest novinky ale hned sem narvat vsechno? Porad testovat a vrtat se v tom a porad sistezovat ze tohle je bugle a ze tohle je moc OP a ze ten ma tohle a tamto :wacko: Kdo chce 3rd class at si najde nejaky rusky high rate server, je jich sakra hodne, mozna i sakra vic.

I kdyz ta moznost spustit "nejaky druhy server"tak jako mame tedka testovaci server nezni tak spatne. Ukojilo by to nase dychtivce a byl by to pekny kompromis. Zda to bude proveditelne je uz vsak jina otazka.

Illyasviel von Einzbern (ex)Priestka Tree of Life. Semnou nikdy nikdo neumre ;) (nadlouho xD)

PS: hlavne neuzavirat anketu dokud nebude hlasovat aspon 150lidi prosim :cray:

Edited by Zeny, 30 May 2011 - 10:49 AM.

• 0
Ilyasviel von Einzbern (ex)Priestka Tree of Life 90+
Šéfíku vydrž,už běžííím...

EClair Assasin 90+
Im the bone of my sword...

Tohsaka Rin Sage 80+
Jednou budu ta nejvíc sexy Prooofka na serveru

#40 Dlouhovous

Dlouhovous

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 30 May 2011 - 11:50 AM

Zdravím všechny :)
Já jsem rozhodně pro 3rd... Myslím si že to nejen vrátí některé hráče co už odešli, ale že to i přiláká hráče nové... Je to jen můj názor, avšak myslím si že Reborn sází na propracovanost místo grafiky a tak čím bude propracovanější a čím víc bude možností tím líp :)
Samozřejmě by to chtělo postupem času přidat arény které by uspokojili i početnější party 3rdéček, ale zase party už se tolik nedělají a tak není kam spěchat.

Edited by Dlouhovous, 30 May 2011 - 11:50 AM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users