Jump to content

Photo

Problemy s Renewal klientem

• Please log in to reply
76 replies to this topic

#1 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 June 2011 - 04:54 PM

Piste sem... jinde to nectu... thx. Jinak fakt mockrat diky vsem za to "otestovani" predem...
  • 0

#2 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 04 June 2011 - 04:55 PM

exe verze mouse freedom uz pod renewalem nebude funkcni? pri pouzivani dll verze pro zmenu pada klient s gravity errorem ...

takze jedine reseni je roext?
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#3 Arcik

Arcik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 04 June 2011 - 04:56 PM

nejde rcx(teda aspoň mě), loading nabíhá cca do 3/4 a pak hodí error http://www.playgame.xf.cz/error.jpg

edit: + další error ve meste

Posted Image

Edited by Arcik, 04 June 2011 - 05:07 PM.

• 0

#4 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 June 2011 - 05:21 PM

To ze zahlasi chybu kdyz treba vstupujete do PVP mi hlasit nemusite... delam na tom... kazdopadne to staci jen odkliknout.

edit: opraveno.
  • 0

#5 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 04 June 2011 - 05:33 PM

RoExt s Key Remappingem je nekompatibilni s tema listama.

Na reseni pracuju.
  • 0

#6 Japer

Japer

Poring

• Supporters
  • 12 posts

Posted 04 June 2011 - 06:30 PM

Ahojky, snazil jsem se spustit RCX, dle toho co jsem tu cetl jsem stahnul novy,
nastavil exe a cestu. Spustit to šlo, ale nefunguje mi mys, proste se nehejbe,
zamrzla na miste a nepohne se. Chybu mi to nehodi zadnou.
Tak kdyby mel nekdo tuseni....

edit: mam RCX 057c

Edited by Japer, 04 June 2011 - 06:43 PM.

• 0

#7 Inigarashi

Inigarashi

Smokie

• Supporters
  • 63 posts

Posted 04 June 2011 - 06:31 PM

RCX? prosimte aspon prokaz ze si se snazil trosku.... ja si stahnul novy rcx, nastavil jmeno EXE a funguje to uplne normalne.... to je to fakt tak slozity? http://k3dt.eu/rcx_renewal.png

A novým RCX myslíš které? Já mám 0.52d nastavený normálně taky na reexe.exe a dělá mi to to samé co Arcikovi výše.

Edited by Inigarashi, 04 June 2011 - 06:37 PM.

• 0
Accelerator - GC/Heal Crusader
Chizu - FS Priestka
Ganta - Bard

#8 Mitrandir

Mitrandir

Deviling

• Supporters
  • 342 posts

Posted 04 June 2011 - 06:40 PM

Pri kopirovani nicku dvojklikem se skopiruje i "K/P/V" a nick je s uvozovkami, to same plati o mainu.
  • 0
ten kdo zlobi si zaslouzi radnou odmenu:))

#9 Xurukk

Xurukk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 04 June 2011 - 07:17 PM

Nefunguje nájem. Okamžitě po vstupu to hodí gravity error.

edit od k3dt: melo by byt opraveno

Edited by k3dT, 04 June 2011 - 08:52 PM.

• 0
Xurukk 9x/50 Rogue GuM Dark And Evil
Yngwie 8x/4x Bard
Hellslayer 7x/xx FS Champ

Pokud se někdo nudí :-)

The GMS wiped a zone as a special event, to keep people entertained :-)

#10 Bakok2

Bakok2

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 04 June 2011 - 07:20 PM

Maju tieto problemy nejake riesenie? :)(Opatchovane mam, skousel sem i resetnout patche)

http://imageshack.us...2/errorsge.png/

edit od k3dt: samozrejme, stahni si znova celou hru... nemas opatchovanej Ragnarok ani Renewal.

Edited by k3dT, 04 June 2011 - 08:54 PM.

• 0
Posted Image

#11 Fruti

Fruti

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 04 June 2011 - 07:23 PM

dela me to uplne stejny co tobe :sobik:
  • 0
bg fruti,fedora

#12 DJ Tiesto

DJ Tiesto

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 04 June 2011 - 08:07 PM

Maju tieto problemy nejake riesenie? :)(Opatchovane mam, skousel sem i resetnout patche)

http://imageshack.us...2/errorsge.png/

stáhnout nového klienta
  • 0
Mizuiro - pvm huntíková breakerka

Ostatní přeživší - Shikaki, Katsuro, DJ Tiesto, Dark Siege, Hashite, softisek ...

#13 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 05 June 2011 - 07:17 AM

asi to budete povazovat zo blbost, ale ja som si na to uz zvykol. /showname nefunguje

edit: bude opraveno s novejsim exe

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:01 PM.

• 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#14 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 05 June 2011 - 07:18 AM

Bylo by mozne zrusit to zakerne aoutomaticke otvirani okna "navrat na ulozenou pozici/navrat do hry" pri umrti? Automaticke otevreni je jizdenka do mesta, i kdyz clovek nechce :D

edit: neni potreba... nejde se prekliknout.

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:03 PM.

• 0
Posted Image

#15 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 June 2011 - 07:59 AM

Bylo by mozne zrusit to zakerne aoutomaticke otvirani okna "navrat na ulozenou pozici/navrat do hry" pri umrti? Automaticke otevreni je jizdenka do mesta, i kdyz clovek nechce :D

No, stejně se to musí ještě potvrdit, ale taky jsem pro.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#16 Chummy

Chummy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 05 June 2011 - 09:40 AM

Ahojky, snazil jsem se spustit RCX, dle toho co jsem tu cetl jsem stahnul novy,
nastavil exe a cestu. Spustit to šlo, ale nefunguje mi mys, proste se nehejbe,
zamrzla na miste a nepohne se. Chybu mi to nehodi zadnou.
Tak kdyby mel nekdo tuseni....

edit: mam RCX 057c

FreeMouse=1 //Defaultně je tam 0, změň ji na 1

Pak se myš hejbe, ale problém je, že nejde klikat :D To jsem zatím nevyřešil :(
  • 0

Od 1.1. 2013 neaktivní - eq včetně postav darován :P. Díky všem hráčům, které jsem měl tu čest potkat.

Dnešním dnem (11.2.2011) jsem omezil veškeré aktivity na rebornu, kromě GW a občasných akcí.

Ariwen

#17 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts
  • Interests:Grafika, Webdesign, Guilda, Hudba a samozřejmě RO ;)

Posted 05 June 2011 - 11:01 AM

Chce to potvrzení (po odkliknutí (byť nechtěném) se to ještě ptá "Chces se opravdu vratit na save point") ... takže si myslím, že je to zbytečné

edit: souhlasim

Z jiného soudku; Když se chci lognout na účet, který je momentálně online (třeba na vending), tak to napíše: "Na serveru je stale registrovano tvoje minule pripojeni..." a hra spadne do oken.

edit: bude opraveno s novym exe.
A další: Při spuštění klienta přes reexe vidím vždycky v shortcut settings (alt+m) předem dané zkratky (Posted Image,/?,/ho...) Při spuštění přes patcher jsou tam mnou uložené zkratky. Sranda je, že přes to reexe když tam napíšu něco jiného tak se to tam, neuloží.

edit: zajimavy, me to nedela.

Dále: Nefunguje (jen některým lidem) nastavení party ani přátel (ikonka lupy v alt+z nebo alt+h). Zvláštní je, že share těmto lidem nejde měnit ani příkazem @partyoption.

edit: to neumim posoudit, me to s dualama funguje ok. Urcite davejte bacha jestli nepouzivate custom grf.

A: Tuxedo a Wedding Dress shazujou klienta s errorem o nenalezení sprite. Údajně to shazuje hru i kolemjdoucím.

edit: testovano s novym klientem, uz nepada

Všechny tyhle věci testnuli nejméně dva lidi na různých PC. Přičemž já mám úplně nového klienta.

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:07 PM.

• 0
Posted Image

#18 kuzmicz

kuzmicz

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 05 June 2011 - 11:46 AM

Dalo by se udelat, abych pro prelogovani na jiny ucet nemusel vypinat cele okno? :)

edit: bude s novym exe.

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:05 PM.

• 0
random Posted Image

#19 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 June 2011 - 03:00 PM

Dále: Nefunguje (jen některým lidem) nastavení party ani přátel (ikonka lupy v alt+z nebo alt+h). Zvláštní je, že share těmto lidem nejde měnit ani příkazem

A neměli náhodou ti lidi okno s přátely partou na kraji pravé strany? Okýnko s nastavením je totiž fixnuté k oknu s partou/přáteli a proto se zobrazí, ale nejde vidět. Takže ať si přesunou okno s partou doprostřed ROčka a mělo by to fungovat.

Z jiného soudku; Když se chci lognout na účet, který je momentálně online (třeba na vending), tak to napíše: "Na serveru je stale registrovano tvoje minule pripojeni..." a hra spadne do oken.

j tentýž problém jako

Dalo by se udelat, abych pro prelogovani na jiny ucet nemusel vypinat cele okno? :)

A na tomhle kenny dělá.

edit: bude opraveno s novym exe

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:08 PM.

• 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#20 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 05 June 2011 - 06:33 PM

na Alt+M nejde ukladat jine prikazy .. pri zavirani se nahodi ty puvodni .. nebo nekdo vi jak zmenit a uchovat?

edit: funguje, minimalne s novym exe co bude.

Edited by k3dT, 06 June 2011 - 02:08 PM.

• 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users