Jump to content

Hlášení bugu Renewal v2

• This topic is locked This topic is locked
185 replies to this topic

#61 Guest_Buks_*

Guest_Buks_*
  • Guests

Posted 12 April 2013 - 06:04 PM

Ano, Empty Bottle jsou ok, jsou také v dewatě a na malangdo islandu, jejich cena 6 zenu byla navýšena na oficiálních 400z/ks

7. dubna 2013 - Reborn Team
» Spusteny Mora Enchant quest. [Baalberith]
» Pridana oficialna Misty Forest instancia zarucujuca po splneni vstup do mesta Mora. [Baalberith]
  • 0

#62 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 12 April 2013 - 06:23 PM

Hm no ja neviem bol som sa pozriet v Mora Village a nevidel som tam ziadne NPC ktore su spominane v questoch na Mora Coin http://irowiki.org/wiki/Mora_Village
Robim nieco zle?

OPRAVENE

Edited by Baalberith, 13 April 2013 - 06:20 PM.
OPRAVENE

• 0

#63 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 12 April 2013 - 06:49 PM

Morocc Nesel by opet POsunout Eden Telleport Officer o par policek bokem od Kapry treba na souradnice 163, 97
Vybava na White Lady byl bych rad kdyby se nekde pridala (do Dropu nejakyho moba atd prosim mam oddanou WL a nema vyuziti(bez vybavy nedava šanci na Sanctuary
Nechapu new Vypocet ASPD u nekterych druhu vybavy (podle test serveru) mam treba Sage s Book (3x Sniper cecil c.) a mam ASPD 190 a Accessorry co pridava +3% ASPD 2x a mam porad 190ASPD PROC ??? PS nic jinyho na sobe nemam
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#64 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 12 April 2013 - 07:00 PM

Nechapu new Vypocet ASPD u nekterych druhu vybavy (podle test serveru) mam treba Sage s Book (3x Sniper cecil c.) a mam ASPD 190 a Accessorry co pridava +3% ASPD 2x a mam porad 190ASPD PROC ??? PS nic jinyho na sobe nemam

To už se tu řešilo..., % bonus do aspd je na vysokých aspd zanedbatelný, daleko větší aspd dělá agi na hodně vysokách hodnotách 150+ řekněme možná spíš více. Jinak to že výpočet nechápeš se ti nedivím pač je to docela složité a nikdo nezná přesnou formuly... vše je pouze přibližné a na 190 a více aspd se můžou teoretické výpočty a zkoušky na testu docela lišit ;)
viz. například http://rathena.org/b...ased-need-help/
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#65 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 12 April 2013 - 07:04 PM

To už se tu řešilo..., % bonus do aspd je na vysokých aspd zanedbatelný
viz. například http://rathena.org/b...ased-need-help/

Supper takze tyto veci jsou Teoreticky k velkymu Dobre delanymu H.... jinak to nevidim jelikoz Investovat do neceho co mas na nic nehodla nikdo
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#66 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 12 April 2013 - 07:11 PM

Supper takze tyto veci jsou Teoreticky k velkymu Dobre delanymu H.... jinak to nevidim jelikoz Investovat do neceho co mas na nic nehodla nikdo

No nejsou k prdu tuším, že budou asi slabší než před renewalem, ale do určité aspd fungují stále dobře.. Ale musíš se smířit prostě s faktem, že na renewalu vytáhnout 193 aspd je prostě nadlidský úkol pro mnoho postav. Nebo je na to potřeba tolik boostůů, že je to k ničemu v praxi.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#67 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 12 April 2013 - 07:18 PM

K aspd: melo by platit toto: http://www.reborn.cz...ewal_zmeny#aspd
  • 0

#68 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 12 April 2013 - 07:36 PM

K aspd: melo by platit toto: http://www.reborn.cz...ewal_zmeny#aspd

Víceméně platí, neplatí tu u nás fixed aspd bonusy. Je pravda, že ten link co jsem házel má v úvodu špatnej vzorec, ale když jsem to kdysi pročítal tak tam tuším nakonec přišli na tu formuly co máme te´dka na wiki.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#69 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 13 April 2013 - 01:03 AM

Víceméně platí, neplatí tu u nás fixed aspd bonusy. Je pravda, že ten link co jsem házel má v úvodu špatnej vzorec, ale když jsem to kdysi pročítal tak tam tuším nakonec přišli na tu formuly co máme te´dka na wiki.

Tie cisla u itemov/skillov nie su pevne - su to percenta, len to treba vynasobit x100 :)
  • 0

#70 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 13 April 2013 - 10:26 AM

Tie cisla u itemov/skillov nie su pevne - su to percenta, len to treba vynasobit x100 :)

To jo, ale například: Sniper Googles , Giant Crossbow, Beholder Master card a white wing set. Tam ty pevné bonusy do aspd nefungují.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png

a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Moje K/P/V

#71 Boris.kubicka@martes.com

Boris.kubicka@martes.com

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 14 April 2013 - 10:25 AM

Nefunguje "Bible of Promise (1 st. Vol)" - mozno ju equiptnut nie je vsak mozne vyvolat "Odins Power lvl.1"

Edited by Boris.kubicka@martes.com, 14 April 2013 - 09:48 PM.

• 0

#72 Mithariel

Mithariel

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 10 posts

Posted 15 April 2013 - 11:58 AM

Nefunguje skill genetica "Crazy Weed" ( http://db2.reborn.cz...4071&skill=2483 ).
Nevím, jesti ničí Magnet apod., ale nedává damage. Aspoň na test serveru nedával. Na ostrém serveru ten skill zatím nemám :)

Edit: Po důkladnějším testu zjištěno, že občas dmg dává ;)

Edited by Mithariel, 17 April 2013 - 11:57 AM.

• 0
Shinku - WS
Engel - Rune Knight - 1xx/xx
Mithariel - Guillotine Cross - 1xx/xx
Ginger - Genetic - 1xx/xx
Alkeantres - Arch Bishop 1xx/xx
Belial - Champion 98/69

#73 Gold

Gold

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 15 April 2013 - 02:57 PM

Nevím, jestli mám ten problém jen já, ale zdá se mi jako by měly Sonic Blow a Coss Impact prohozené delaye. Sonic má mít delay 2s a jde chainovat 2-3 zároveň a Impact má delay +- vteřinu (neměřil jsem) a má mít 0,5s s tím, že mají jít chainovat 2 po sobě, pokud je někdo šikovný tak i 3.

Bonus content: Atk pro melee classy typu GX funguje špatne. Fix it!(jk)

Edited by Gold, 15 April 2013 - 05:43 PM.

• 2

I fight for my friends! ...I also do it for crack and heroin.

#74 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 15 April 2013 - 06:13 PM

nieco je strasne zle :D Soul na Oboro pridava "trosku" viac dmg akoby asi mal :)
Posted Image
  • 1

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#75 Gold

Gold

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 15 April 2013 - 06:39 PM

V mora 119,75 chybí podle iRO npc Artifact Panhandler. (mění nechtěný warlock/bishop eq zpátky na coiny)
  • 0

I fight for my friends! ...I also do it for crack and heroin.

#76 Marsen

Marsen

Deviruchi

• Supporters
  • 119 posts

Posted 16 April 2013 - 06:00 AM

Pokaždé když zabiju moba mi to napíše tuto hlášku, jak se to dá odstranit? Relog jsem dělal, samozřejmě.

Posted Image
  • 0

Marsen - MvP Ranger ( Why? Why not. (: (: )
Eratosthen - Auto warg
Brutuss - Brute Sniper :(
Mandelbroten - ???
Flareon - Profa
Kristyna - Pseudo-AB
( Jinak také přezdívaná Klisdíra nebo jednoduše "kosočtverec" :) )

#77 Pastor Johny

Pastor Johny

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 16 posts

Posted 16 April 2013 - 03:17 PM

Ahojte :) ,
když jsem se naposledy koukal, tak mému střelci dávala DEX dvákrát větší bonus do ATK na dálku než všem mojim postavičkám dáva STR do ATK na blízko( cca :) ). Jestli ještě není nějaká oficiální verze, na kterou se asi čeká, dalo by se to alespoň prozatím vyrovnat? :)
  • 0

#78 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 16 April 2013 - 05:28 PM

Nevím, jestli mám ten problém jen já, ale zdá se mi jako by měly Sonic Blow a Coss Impact prohozené delaye. Sonic má mít delay 2s a jde chainovat 2-3 zároveň a Impact má delay +- vteřinu (neměřil jsem) a má mít 0,5s s tím, že mají jít chainovat 2 po sobě, pokud je někdo šikovný tak i 3.

Bonus content: Atk pro melee classy typu GX funguje špatne. Fix it!(jk)

Je to mozne, mrknem na to neskor, po ATKu, alebo report na rAthena bug tracker.
Na ATK sa pracuje uz priblizne rok a stale neni dokonceny, pracujem na oprave, ale este to par tyzdnov potrva, kedze to nie je vobec trivialna zalezitost.

nieco je strasne zle :D Soul na Oboro pridava "trosku" viac dmg akoby asi mal :)
Posted Image

Naozaj to robi aj taky damage?

V mora 119,75 chybí podle iRO npc Artifact Panhandler. (mění nechtěný warlock/bishop eq zpátky na coiny)

Je to mozne, musis pockat, kym bude spraveny..

Pokaždé když zabiju moba mi to napíše tuto hlášku, jak se to dá odstranit? Relog jsem dělal, samozřejmě.

Posted Image

Mas to opravene .. deje sa to niektorym starsim postavam hlavne .. kvoli zmene questov

Ahojte :) ,
když jsem se naposledy koukal, tak mému střelci dávala DEX dvákrát větší bonus do ATK na dálku než všem mojim postavičkám dáva STR do ATK na blízko( cca :) ). Jestli ještě není nějaká oficiální verze, na kterou se asi čeká, dalo by se to alespoň prozatím vyrovnat? :)

Vydrz na oficialny ATK, dovtedy to takto proste bude kvoli vyrovnanosti
  • 0

#79 Guest_Buks_*

Guest_Buks_*
  • Guests

Posted 16 April 2013 - 09:00 PM

Report od hráče:

Skill Pyroclastic přidává 1000+ atk, maximálně by měl přidávat 200
  • 0

#80 Japer

Japer

Poring

• Supporters
  • 12 posts

Posted 17 April 2013 - 05:10 AM

Nevím jestli to je teď normální, ale dnes po ránu jsem s champem dal lexovanou asurou cca 3800dmg. Dvakrát po sobě...
Tak nevím jestli se tak změnila matematika, když ještě včera to bylo za 170K dmg.

Tak jsem to zkusil ještě jednou a opět cca 4K dmg.

Edited by Japer, 17 April 2013 - 07:48 AM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users