Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Nestava sa to len na sharovanom ucte? Tj. ze by sa nanho logovalo viac ludi, ale na rangera nie?

heh na bishopa se mi prave neloguje nikdo na suru obcas a na rangera nejcasteji :D

 

dalsi vec: z comoda, nekde pobliz 243, 295 zmizelo prodejni NPC. Jmenovalo se nejspis Item Collector, npc ID 101 pokud si vybavuju spravne a prodavalo jellopy za 6 zeny, Krabicku kondomu za 50k a Naradi za uz nevim, snad 2k (Jellopy - hero helm quest, lab, ...; Krabicka - moonowl hat quest, Naradi - Selendang/Songkok quest)

 

edit: jellopy za 6

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

tak po nejake dobe zase pripomenuti ..

 

Reborn custom veci se nahrazuji ofiko, podle iRO, tak by i ta velikost guildy mela byt take podle ofika ...

 

V cem by zvyseny pocet clenu vadil? Guild Wars? ty jsou tolik let mrtve a zmena k lepsimu urcite nebude... pokud by se nahodou nekdy zase spustili, neni preci problem odebrat guilde guildskill Approval, aby nemohli utocit na emperium ...

mimo Guild Wars je stejne pocet clenu omezen kapacitou party nebo omezenim od instance ...

 

kdyz uz se tedy jede podle iRO, tak by se mohla navysit ta kapacita guildy na tech 56 clenu. 16 clenu zaklad + 40 clenu za lvl 10 Guild Extension

viz: http://irowiki.org/wiki/Guild_System a http://irowiki.org/w...Guild_Extension

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

tak po nejake dobe zase pripomenuti ..

 

Reborn custom veci se nahrazuji ofiko, podle iRO, tak by i ta velikost guildy mela byt take podle ofika ...

 

V cem by zvyseny pocet clenu vadil? Guild Wars? ty jsou tolik let mrtve a zmena k lepsimu urcite nebude... pokud by se nahodou nekdy zase spustili, neni preci problem odebrat guilde guildskill Approval, aby nemohli utocit na emperium ...

mimo Guild Wars je stejne pocet clenu omezen kapacitou party nebo omezenim od instance ...

SOUHLASIM s postem výšše

Ano a na iRO hra 10x tolko ludi, takze spravne by u nas malo byt 6 ludi v gilde? Imho je to OK, gilda neni na odkladanie dualov.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Otazka Octopus Cave je uz plne funkcne?

 

Dakujem

Bohuzial nie, vyzaduje noveho klienta, ktoreho nemame, ani v najblizsej dobe nebudeme mat

Link to comment
Share on other sites

Ano a na iRO hra 10x tolko ludi, takze spravne by u nas malo byt 6 ludi v gilde? Imho je to OK, gilda neni na odkladanie dualov.

 

takze je OK mit na +- 100-120 zivych lidi na serveru 319 guild? cca 3 guildy na 1 ziveho hrace? nebo ze 3-4 guild udelat jednu ofiko guildu a prazdne guildy v klidu smazat?

ja bych ze svych 4 guild udelal 1 a 3 bych klidne mohl smazat ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

takze je OK mit na +- 100-120 zivych lidi na serveru 319 guild? cca 3 guildy na 1 ziveho hrace? nebo ze 3-4 guild udelat jednu ofiko guildu a prazdne guildy v klidu smazat?

ja bych ze svych 4 guild udelal 1 a 3 bych klidne mohl smazat ....

A co ti v tom brani? Proste je to zelanie par ludi, co chcu mat vsetky dualy v jednej gilde.. nic viac, nic menej... a ja to nepodporujem.

Mas pocit, ze kazdy chce byt s kazdym v gilde?

Mas pocit, ze by sa nieco zmenilo potom? Garantujem ti, ze by sa nic nemazalo, gildy by zostali a ludia by ich pouzivali na presne to iste, naco ich pouzivali doteraz ... guild hunty a klud. Rovnakym argumenom by som mohol povedat, ze zmazeme vsetky postavy, co nehrali rok?

Navyse kym su aktivne nejake GW, tak by som to nerad zvysoval.

 

A este bonus ... minuli ste sa topicom ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

V Mora Village som videl predavat flasky ... je to OK? Myslim, ze posledne som zaznamenal nejake halo s predajom flias na nejakom ostove,

Mora Questy - chysta sa ich spristupnenie?

 

Je to OK

Edited by Baalberith
Je to OK
Link to comment
Share on other sites

Ano, Empty Bottle jsou ok, jsou také v dewatÄ a na malangdo islandu, jejich cena 6 zenu byla navýšena na oficiálních 400z/ks

 

 

 

7. dubna 2013 - Reborn Team

» Spusteny Mora Enchant quest. [baalberith]

» Pridana oficialna Misty Forest instancia zarucujuca po splneni vstup do mesta Mora. [baalberith]

Link to comment
Share on other sites

Morocc Nesel by opet POsunout Eden Telleport Officer o par policek bokem od Kapry treba na souradnice 163, 97

Vybava na White Lady byl bych rad kdyby se nekde pridala (do Dropu nejakyho moba atd prosim mam oddanou WL a nema vyuziti(bez vybavy nedava šanci na Sanctuary

Nechapu new Vypocet ASPD u nekterych druhu vybavy (podle test serveru) mam treba Sage s Book (3x Sniper cecil c.) a mam ASPD 190 a Accessorry co pridava +3% ASPD 2x a mam porad 190ASPD PROC ??? PS nic jinyho na sobe nemam

Link to comment
Share on other sites

Nechapu new Vypocet ASPD u nekterych druhu vybavy (podle test serveru) mam treba Sage s Book (3x Sniper cecil c.) a mam ASPD 190 a Accessorry co pridava +3% ASPD 2x a mam porad 190ASPD PROC ??? PS nic jinyho na sobe nemam

To už se tu řešilo..., % bonus do aspd je na vysokých aspd zanedbatelný, daleko vÄtší aspd dÄlá agi na hodnÄ vysokách hodnotách 150+ řeknÄme možná spíš více. Jinak to že výpoÄet nechápeš se ti nedivím paÄ je to docela složité a nikdo nezná přesnou formuly... vše je pouze přibližné a na 190 a více aspd se můžou teoretické výpoÄty a zkoušky na testu docela lišit ;)

viz. například http://rathena.org/board/topic/63256-renewal-aspdkro-based-need-help/

Link to comment
Share on other sites

 

Supper takze tyto veci jsou Teoreticky k velkymu Dobre delanymu H.... jinak to nevidim jelikoz Investovat do neceho co mas na nic nehodla nikdo

 

No nejsou k prdu tuším, že budou asi slabší než před renewalem, ale do určité aspd fungují stále dobře.. Ale musíš se smířit prostě s faktem, že na renewalu vytáhnout 193 aspd je prostě nadlidský úkol pro mnoho postav. Nebo je na to potřeba tolik boostůů, že je to k niÄemu v praxi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

VíceménÄ platí, neplatí tu u nás fixed aspd bonusy. Je pravda, že ten link co jsem házel má v úvodu špatnej vzorec, ale když jsem to kdysi proÄítal tak tam tuším nakonec přišli na tu formuly co máme te´dka na wiki.

Tie cisla u itemov/skillov nie su pevne - su to percenta, len to treba vynasobit x100 :)

Link to comment
Share on other sites

Nevím, jestli mám ten problém jen já, ale zdá se mi jako by mÄly Sonic Blow a Coss Impact prohozené delaye. Sonic má mít delay 2s a jde chainovat 2-3 zároveř a Impact má delay +- vteřinu (nemÄřil jsem) a má mít 0,5s s tím, že mají jít chainovat 2 po sobě, pokud je nÄkdo šikovný tak i 3.

 

Bonus content: Atk pro melee classy typu GX funguje špatne. Fix it!(jk)

Edited by Gold
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...