Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Na test serveru mi nejde dát 125 max base stat. Doplřující info postavu jsem zakládal ještÄ před nedávnou novinkou maxbasestat 125.

Zkoušel jsem i manuálnÄ přes například @agi 5 to vůbec nefunguje jakoby to znalo max basestat 99 jenom.

 

OPRAVENE

Edited by Baalberith
OPRAVENE
Link to comment
Share on other sites

Fire Trap zrejme nefunguje jak ma. Podle iRO wiki (a vypada to, ze je to docela novy update) by mela mit pouze ASPD based delay (Animation: ASPD based/dal pak v popisku trochu zavadejici: this trap disappears instantly once activated). Takze pokud to dobre chapu, funguje to podobne jako Bowling Bash -> cim vetsi aspd, tim rychlejsi animace a tim padem mensi delay. Az do limitu nejakych dvou pasti za vterinu (....can only activate 0.5s after it has been placed). Jenze rozdil mezi 150 a 180 ASPD neni vubec znat.

 

Mohl by to nekdo jeste potvrdit prosim?

Link to comment
Share on other sites

úplnÄ zmizel npc Hattori Hanzo - ten u koho se dÄlá ninja scroll...resp. jeho mapa zmizla a tedy i on...

 

Tim padem bude treba upravit i npc co byli u warpu a vymyslet novou trasu do Paytnu a Alberty (spwan shinobi etec)

Link to comment
Share on other sites

 

Tim padem bude treba upravit i npc co byli u warpu a vymyslet novou trasu do Paytnu a Alberty (spwan shinobi etec)

A nebo npc úplnÄ osekat, aby jen zkontrolovalo job,itemy a případnÄ base lvl. Přijde se tím o tématický quest, ale ušetří to Äas jak toho,co to upravoval, tak hráÄů.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny :) ,

na testu jsem zkoušel Royal Guarda a porovnával jsem to s hodnotami na iRO Stat Calculatoru. Krom již zmínÄné menší ASPD(kterou už jste tu vyřešily, takže díky :) ) mám na testu jak u normálního útoku tak i u skillů menší damage ( Vanishing Point a další májí zhruba 50% damage), což je asi tím, že teÄ STR dává menší bonus do ATK...

Co je ale opravdu problém je skill Rage Burst. Když nepoÄítam poloviÄní damage tak skill při použití neodebere všechny Rage Countres za skillu Force Of Vanguard, takže si to člověk může vesele používat kolikrát chce :) a co je důležitÄjší tak skill ani nepoÄítá se zvýšením damage pokud má postava ménÄ než max HP a tím se ze zajímavého skillu stal skill na prd :)

Nikde jsem zatím nevidÄl, že se to řešilo, tak to sem dávám :) pokud jste to už probírali, tak se omlouvám za opakování.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nemali sa po prechode na renewal príslušne pomeniÂť aj vlastnosti predmetov? Úplne náhodou som si všimol, že po novom má maÂť boots(1) def 16 ale ja mám ešte po starom def 4 - teda vlastním item, ktorý by už vôbec nemal existovaÂť! Nie je ani v databáze ...

 

Sorry, def pripoÄítava správne, iba popiska je ešte stará - odvolávam ;)

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Nemali sa po prechode na renewal príslušne pomeniÂť aj vlastnosti predmetov? Úplne náhodou som si všimol, že po novom má maÂť boots(1) def 16 ale ja mám ešte po starom def 4 - teda vlastním item, ktorý by už vôbec nemal existovaÂť! Nie je ani v databáze ...

 

ObtÄžoval ses kouknout do status okna? Chyba bude spíš jen v popisku itemu. Def 16 témÄř na 100% dává ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Neda sa obliect Tuxedo....zobrazovane v etc items....

Ani nema ist obliect, zmenit by ta teoreticky malo az pri svadbe, keby to u nas nezhadzovalo polku hracov kvoli neexistujucim farbam v tuxede... takze je to momentalne vypnute

Link to comment
Share on other sites

Nevim, zda to tu bylo, ale na nekterych charech se samovolne prebindovavaji skilly ( konkretne napr. u AB warp portal --> increase agi, u sury gate of hell --> heal, steel body --> decre agi ) BM settings i resety byly pred casem a od te doby zadna zmena, navic nekdy se to prebinduje i bez toho aby probehl mezitim restart ... u rangera jsem si ale napr zadneho takoveho prehazovani nevsiml ...

je teoreticky mozne ze by to nahazovalo BM ulozeny v CP? :| ovsem pokud ano, jen dve klavesy / char zmenene? :/

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nevim, zda to tu bylo, ale na nekterych charech se samovolne prebindovavaji skilly ( konkretne napr. u AB warp portal --> increase agi, u sury gate of hell --> heal, steel body --> decre agi ) BM settings i resety byly pred casem a od te doby zadna zmena, navic nekdy se to prebinduje i bez toho aby probehl mezitim restart ... u rangera jsem si ale napr zadneho takoveho prehazovani nevsiml ...

je teoreticky mozne ze by to nahazovalo BM ulozeny v CP? :| ovsem pokud ano, jen dve klavesy / char zmenene? :/

Taky se mi to obcas stava u priesta , konkretne Inc Agi na Impo.

Nestava sa to len na sharovanom ucte? Tj. ze by sa nanho logovalo viac ludi, ale na rangera nie?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...