Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Mozem vas poprosit o niekolko vasich buildov s equipom naklikanych v irocalcu (http://calc.irowiki.org/) ? Potrebujem linky k nim, aby som ich mohol potestovat... Dovodom je renewal ATK, ktory mam takmer kompletny. V podstate mi staci kazdy build/class raz.

 

(Edit. Podotykam, ze vas damage sa bude rovnat s Rebornovym nie vtedy, ked budete mat rovnake staty, ale ATK, ktory sa vam ukazuje v status okne, a to hlavne kvoli nasej custom zmene vypoctu statusATK, ktory neberie STR/DEX linearne, Tak isto penalty za nizku STR/DEX voci sile zbrani na iRO nemaju, takze treba s nou ratat - takze primarny pre damage je utok v status okne.)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkousel ten dmg arrow stormu rangera na testu a porovnaval jak s normalni serverem tak s calculatorem co byl postnutej v novinkach. Dmg se lisi dvojnasobne. Cornus 35k(test) 55k(server) 87k(calc. avg.) Jak to teda ma byt? Ze by tam meli az takovou chybu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Tak jsem zkousel ten dmg arrow stormu rangera na testu a porovnaval jak s normalni serverem tak s calculatorem co byl postnutej v novinkach. Dmg se lisi dvojnasobne. Cornus 35k(test) 55k(server) 87k(calc. avg.) Jak to teda ma byt? Ze by tam meli az takovou chybu?

Potrebujem potom odkaz na build V irocalcu. Ten Äo tu bol mi dával AS V hre rovnako. Co vÄeobecne nefunguje V rathene je bonus za camouflage.

PokiaÂľ mi chceš pomí´cÂť, vyluÄovacou metódou nájdi, ktorý boost to robí­. EÄte jedna vec.. Elven arrows u nás dávajíş menÄí­ bonus. Neviem ktorá verzia je správne.

Link to comment
Share on other sites

Od kedy?

 

 

netusim, ja vcera zacal toho str/dex snipera expit a divil jsem se, ze ten beast strafing nefunguje. zkusili to i kamaradi u svych postav, kde jim to jeste pred nejakou dobou fungovalo (nevim kdy, uz za ne nejakej patek nehrali) a ani snip, ani ranger ten skill nemuze pouzit

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

 

 

netusim, ja vcera zacal toho str/dex snipera expit a divil jsem se, ze ten beast strafing nefunguje. zkusili to i kamaradi u svych postav, kde jim to jeste pred nejakou dobou fungovalo (nevim kdy, uz za ne nejakej patek nehrali) a ani snip, ani ranger ten skill nemuze pouzit

Takze na ostrom?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkousel ten dmg arrow stormu rangera na testu a porovnaval jak s normalni serverem tak s calculatorem co byl postnutej v novinkach. Dmg se lisi dvojnasobne. Cornus 35k(test) 55k(server) 87k(calc. avg.) Jak to teda ma byt? Ze by tam meli az takovou chybu?

Potrebujem potom odkaz na build V irocalcu. Ten Äo tu bol mi dával AS V hre rovnako. Co všeobecne nefunguje V rathene je bonus za camouflage.

PokiaÂľ mi chceš pomôcÂť, vyluÄovacou metódou nájdi, ktorý boost to robí. Ešte jedna vec.. Elven arrows u nás dávajú menší bonus. Neviem ktorá verzia je správne.

Zatím jsem se dostal jen k velice letmé zkoušce, ale taky se mi to nepozdává. U GX(build o pár řádku nahoře) dávám na testu critem +-600, na ostrém 1K a calc ukazuje 1,4K.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Vypol som docasne test ... ukazalo sa, ze vela veci, ktore mne fungovali bez problemu na nom nesli, takze vydrzat, mrknem na to v priebehu vikendu.

Link to comment
Share on other sites

Potrebujem potom odkaz na build V irocalcu. Ten Äo tu bol mi dával AS V hre rovnako. Co všeobecne nefunguje V rathene je bonus za camouflage.

PokiaÂľ mi chceš pomôcÂť, vyluÄovacou metódou nájdi, ktorý boost to robí. Ešte jedna vec.. Elven arrows u nás dávajú menší bonus. Neviem ktorá verzia je správne.

Prozatím ti posílám Build na kterém jsem to testoval. Akorát nevím jak přesnÄ bych ti mÄl pomoct, ale každopádnÄ rád pomůžu. Jinak jediné boosty které jsem mÄl byli. (True sightm Wind walk a Increase concentrate) + možná awak, ale ten by to asi ovlivřovat nemÄl. BTW: klidnÄ mi napiš do hry(mejl) co bych mÄl zkoušet. A já to zítra zkusím, dnes tu spíš nebudu než budu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

RMS nie je oficialny zdroj, pouziva rAthena databazu, podla ktorej ideme aj my .. takze pre nas je smerodatnejsi zdroj iro: http://db.irowiki.or...item-info/5161/

RMS= neoficialní zdroj.

RMS= používá rAthena databázi

my=používáme rAthena databázi

naše databáze=rms databáze

 

 

...asi jsem trošku derpnul, ale nemÄli bysme podle tvého vysvÄtlení teda jet podle rms a ne iro?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

RMS= neoficialní zdroj.

RMS= používá rAthena databázi

my=používáme rAthena databázi

naše databáze=rms databáze

 

 

...asi jsem trošku derpnul, ale nemÄli bysme podle tvého vysvÄtlení teda jet podle rms a ne iro?

Podla coho ideme nie je to, podla coho by sme mali ist, v idealnom pripade by sme mali k dispozicii kompletnu oficialnu databazu a zmeny by sme zakladali na nej. My ale mame rAthena databazu, ktora je v mnohych ohladoch nespravna a na nej zakladame nase zmeny, z toho pohladu je pre nas naozaj dolezitejsie, ako to naozaj na ofiku maju, pretoze rAthena je len a len emulator Aegisu (tj. emuluje, snazi sa ho napodobnit)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Prozatím ti posílám Build na kterém jsem to testoval. Akorát nevím jak přesnÄ bych ti mÄl pomoct, ale každopádnÄ rád pomůžu. Jinak jediné boosty které jsem mÄl byli. (True sightm Wind walk a Increase concentrate) + možná awak, ale ten by to asi ovlivřovat nemÄl. BTW: klidnÄ mi napiš do hry(mejl) co bych mÄl zkoušet. A já to zítra zkusím, dnes tu spíš nebudu než budu.

Budes to musiet vyskusat s konvencnym equipom ... Mora equip, enchanty atd. u nas nefunguju, podobne su na tom elven arrowy ... ked som dal dole equip, tak som sa dostaval s tvojim buildom na priblizne podobne hodnoty, ako irocalc.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Budes to musiet vyskusat s konvencnym equipom ... Mora equip, enchanty atd. u nas nefunguju, podobne su na tom elven arrowy ... ked som dal dole equip, tak som sa dostaval s tvojim buildom na priblizne podobne hodnoty, ako irocalc.

Dobrá tedy, takže dmg správný akorát comba nesedí. ok. Jinak bych chtÄl připomenout že npc Mendel v Hazy forestu nefunguje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...