Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Ahojte :) ,

když jsem se naposledy koukal, tak mému střelci dávala DEX dvákrát vÄtší bonus do ATK na dálku než všem mojim postaviÄkám dáva STR do ATK na blízko( cca :) ). Jestli ještÄ není nějaká oficiální verze, na kterou se asi Äeká, dalo by se to alespoř prozatím vyrovnat? :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nevím, jestli mám ten problém jen já, ale zdá se mi jako by mÄly Sonic Blow a Coss Impact prohozené delaye. Sonic má mít delay 2s a jde chainovat 2-3 zároveř a Impact má delay +- vteřinu (nemÄřil jsem) a má mít 0,5s s tím, že mají jít chainovat 2 po sobě, pokud je nÄkdo šikovný tak i 3.

 

Bonus content: Atk pro melee classy typu GX funguje špatne. Fix it!(jk)

Je to mozne, mrknem na to neskor, po ATKu, alebo report na rAthena bug tracker.

Na ATK sa pracuje uz priblizne rok a stale neni dokonceny, pracujem na oprave, ale este to par tyzdnov potrva, kedze to nie je vobec trivialna zalezitost.

nieco je strasne zle :D Soul na Oboro pridava "trosku" viac dmg akoby asi mal :)

oboro_zpsd81f99df.jpg

Naozaj to robi aj taky damage?

V mora 119,75 chybí podle iRO npc Artifact Panhandler. (mÄní nechtÄný warlock/bishop eq zpátky na coiny)

Je to mozne, musis pockat, kym bude spraveny..

Pokaždé když zabiju moba mi to napíše tuto hlášku, jak se to dá odstranit? Relog jsem dÄlal, samozřejmÄ.

 

screen_Reborn011.jpg

Mas to opravene .. deje sa to niektorym starsim postavam hlavne .. kvoli zmene questov

Ahojte :) ,

když jsem se naposledy koukal, tak mému střelci dávala DEX dvákrát vÄtší bonus do ATK na dálku než všem mojim postaviÄkám dáva STR do ATK na blízko( cca :) ). Jestli ještÄ není nějaká oficiální verze, na kterou se asi Äeká, dalo by se to alespoř prozatím vyrovnat? :)

Vydrz na oficialny ATK, dovtedy to takto proste bude kvoli vyrovnanosti

Link to comment
Share on other sites

Nevím jestli to je teÄ normální, ale dnes po ránu jsem s champem dal lexovanou asurou cca 3800dmg. Dvakrát po sobě...

Tak nevím jestli se tak zmÄnila matematika, když ještÄ vÄera to bylo za 170K dmg.

 

Tak jsem to zkusil ještÄ jednou a opÄt cca 4K dmg.

Edited by Japer
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Nevím jestli to je teÄ normální, ale dnes po ránu jsem s champem dal lexovanou asurou cca 3800dmg. Dvakrát po sobě...

Tak nevím jestli se tak zmÄnila matematika, když ještÄ vÄera to bylo za 170K dmg.

 

Tak jsem to zkusil ještÄ jednou a opÄt cca 4K dmg.

Opravim vecer

Link to comment
Share on other sites

Mas to opravene .. deje sa to niektorym starsim postavam hlavne .. kvoli zmene questov

Situace se opakuje, zřejmÄ za to můžou Daily Questy v moře. BuÄ ty huntící nebo ty ve kterých musím do instance.

 

 

Edit: Všechny vÄci co se dají koupit v moře za mora coiny se dají tradovat. Přitom by mÄli být vázané na postavu(úÄet).

Edited by Marsen
Link to comment
Share on other sites

Skill Tiger Cannon Sury z comba nedává všem targetům stejné (vÄtší) dmg - nÄkterým nÄkdy dává zvýšené dmg, jindy zas ne.

 

Eden hunt v GH, konkrétnÄ Raydric Archer, se občas nezapoÄítává, po relogu funguje.

Link to comment
Share on other sites

Skill Tiger Cannon Sury z comba nedává všem targetům stejné (vÄtší) dmg - nÄkterým nÄkdy dává zvýšené dmg, jindy zas ne.

šlo by to popsat trochu přesnÄji, ideálnÄ i replay? mnÄ vždy z komba fungoval jak mÄl ...

Link to comment
Share on other sites

šlo by to popsat trochu přesnÄji, ideálnÄ i replay? mnÄ vždy z komba fungoval jak mÄl ...

 

Nevím jak udÄlat replay O:)

KonkrétnÄ: Zdá se mi, že při jednom až dvou cílů v AoE (aÂť již 3x3 nebo 5x5) dává tiger z comba zvýšené DMG, při více cílech dá zvýšený DMG 100% na monstrum, na které byl tiger vycastÄný. Na ostatní, zdá se, je to náhodné (nebo teda, asi není, ale žádný konkrétní algoritmus jsem nenašel :( )

 

Např. při vláÄkování nemůžu absolutnÄ využít tigeru z comba, protože prostě nedá zvýšené DMG všem, ale jen Äásti příšer

Link to comment
Share on other sites

Nahodit Vzorce psane na Wiki pro homunculy by bylo asik ted vhod:

Matky = Base Level + INT + ((INT + DEX + LUK) / 3) + (Base Level / 10) * 2

HIT = Base Level + DEX + 150

ATK = (STR + DEX + LUK) / 3 + ​​Base Level / 10

CRI = (LUK / 3) + 1

DEF = (VIT + Base Level/10) * 2 + (AGI + Base Level/10) / 2 + (Base Level / 2)

Fleet = Base Level + AGI + (Base Level / 10)

Jelikoz Homun na max lvl s DMG 115 je k smichu jeste ze ma nejaky skilly tim neco zvladne :-)

 

Opet davam Crit ranou min nez normalni ranou :-(

Link to comment
Share on other sites

 

Nevím jak udÄlat replay O:)

 

KonkrétnÄ: Zdá se mi, že při jednom až dvou cílů v AoE (aÂť již 3x3 nebo 5x5) dává tiger z comba zvýšené DMG, při více cílech dá zvýšený DMG 100% na monstrum, na které byl tiger vycastÄný. Na ostatní, zdá se, je to náhodné (nebo teda, asi není, ale žádný konkrétní algoritmus jsem nenašel :( )

 

Např. při vláÄkování nemůžu absolutnÄ využít tigeru z comba, protože prostě nedá zvýšené DMG všem, ale jen Äásti příšer

 

replaytutorial.png

 

irowiki: Splash damage is equal for all opponents - bylo by tudíž divné dát jednÄm normální a jednÄm kombový tiger ... zkus natočit

Link to comment
Share on other sites

Ne, že bych chtÄl rejpat, ale nějak sem si žádný zmÄny nevšim.. A podle mainu ani jiní :)

 

Ha budu oponovat DMG je opravdu zmenena a je zvedla o 100% davam obyc rannou misto 115 cca 230

 

Homunculus s

Edited by Mergi
Link to comment
Share on other sites

Ha budu oponovat DMG je opravdu zmenena a je zvedla o 100% davam obyc rannou misto 115 cca 230

 

Homunculus s

 

Tak jsem asi při zmÄnÄ byl v nějakym bodÄ, kdy to nebylo témÄř znát :D

Ale jo, po dnešnim zkoumání sem zjistil, že dávám konstantní dmg (cca 117 savagům). Pravda, že je to jen Vanil 77 lvl :)

Link to comment
Share on other sites

Pasti mají nějaký malý AoE, konkrétnÄ Blast mine a zdá se mi, že i Claymore Trap má menší, nicménÄ ta alespoř nějakou plošnou dmg dává.

Zkoušel jsem na testu, Claymore trapy jakžtakž fungují nicménÄ blast mine dá dmg pouze jednomu targetu, při více pokusech se mi občas stalo, že když byli moby za mnou na jednom políÄku tak občas dostalo dmg více mobů, ale nebylo to pravidlem.. :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...