Jump to content
Reborn fórum

Hlášení­ bugu Renewal v2


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

V tomto topicu budu platit nasledovne pravidla:

1) 1 bug = 1 post, vsetko navyse bude mazane. Pokial chcete urgovat riesenie nejakeho bugu, prosim hlasujte za ten post.

2) Vsetko, co nebude hlasenie bugu budem mazat

3) k bugu sa dozviete potvrdenie, ci a kedy bude vyrieseny, eventualne ako bude/bol vyrieseny - prosim netlacte na mna, ked budem mat cas, dopisem viac infa

4) Pokial najdete post s bugom, ktory neplati, prosim nahlaste mi to bud cez Report na foru, alebo PM na IRC/foru.

5) Za svoje posty ste si zodpovedni - pokial bug hlasite, ocakavam od vas, ze budete napomocni k rieseniu a budete reagovat k jeho rieseniu, pokial vas o to poziadam - typicky v hre mailom, IRC atd..

6) Vyriesene prispevky po par dnoch schovavam, aby bol poriadok..

 

Dopredu dakujem za vsetky nahlasene bugy a pomoc pri ich rieseni - cim viac infa, tym lepsie pre mna a rychlejsia oprava pre vas.

 

Baalberith

 

Update 22.3. Premazal som topic, aby bol pripraveny na chyby po prechode na komplet renewal - vela chyb, ktore ste hlasili bolo opravenych medzitym, takze pokial nieco nefunguje stale, tak mi to prosim nahlaste znova. Odporucam precitat najprv wiki: http://www.reborn.cz/renewal_zmeny

Link to comment
Share on other sites

Gilgamesh

raz ho vidim takto

screenreborn000.jpg

alebo inokedy takto

screenreborn001.jpg

 

dalej sa nanho musi utocit s shiftom

 

edit: Bol som pozriet Odpadek a Golden Vepr a tych sa to tyka tiez, takze asi vsetky custom moby to tak maju. Nemocny brouk, Uprchla zombie atd.

 

zbadal som, ze Venomous utoci na tie bomby co rozhadzuje Pitman. to neviem ci je bug, tak zbytocne nerobim dalsi post.

 

OPRAVENE

Edited by Baalberith
OPRAVENE
Link to comment
Share on other sites

1) Mam postavu 150/50 a nevidim ze by bolo mozne pokracovat v expeni na 160/50. Je to chyba alebo este nie je zapnuta moznost expenia dalej.

 

2) Bol som na Desert Wolfoch (asi 5 hodin takze ma to urcitu statisticku hodnotu) a ani raz mi nepadlo nic cennejsie ako dager (drop na 2,8 percenta). Nie je tam nieco rozbite? Desert wolfou som vykilloval maraky (HP mi tam spravila 99).

Link to comment
Share on other sites

v pronajatem dome zmizely pres noc veci, co lezeli na podlaze. pritom pri padech serveru/restartech se to nikdy nestalo...

 

edit: tak ted vyzkouseno, domek s prechodem na renewal zapomel, ze veci, co v nem lezi na podlaze nemaji zmizet ...

 

OPRAVENE

Edited by Baalberith
OPRAVENE
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

1) Mam postavu 150/50 a nevidim ze by bolo mozne pokracovat v expeni na 160/50. Je to chyba alebo este nie je zapnuta moznost expenia dalej.

 

2) Bol som na Desert Wolfoch (asi 5 hodin takze ma to urcitu statisticku hodnotu) a ani raz mi nepadlo nic cennejsie ako dager (drop na 2,8 percenta). Nie je tam nieco rozbite? Desert wolfou som vykilloval maraky (HP mi tam spravila 99).

Exp bar nad 150 bohuzial zatial klient nevie zobrazit, casom sa to spravi, ale rychly fix na to bohuzial nemam

A pozeral si.. http://db2.reborn.cz/rodb.cgi?monster=1106? Desert wolf ma vsetky dropy pod 1% az na kartovy drop.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skill Spear quicken buÄ nefunguje nebo se nezobrazuje +7 aspd (spíš nefunguje tak jak by na renewalu mÄl - tzn. +7 fixed aspd i s jednoruÄním kopím +30 crit a +20 flee)

Nefungují poty od GW pomocníka, potovat jde ale nic nepřidávají.

Jde relognout v hradÄ... (bez návratu do mÄsta).

 

Ten quicken tak ma fungovat imho po novom - pevny aspd zavrhli po nejakom case a kRO preslo na znova % - iRO este spi.

relog a dalsie veci okolo GW (poty, ...) - OPRAVENE

Edited by Baalberith
OPRAVENE
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eden tabule 26-40 nějak pokažená, bohužel i dle iro...navrhuji zamyslet se nad tím a dát jako odmÄnu normální expy :D pro srovnání, eden 11-25 je schopný dáti 5x tolik co 26-40.

 

edit: po nějaké dobÄ mi došlo, že hlavní odmÄnou tam asi budou ty potiony ... ale i tak bych to spíše předÄlal ;)

 

Je to tak spravne... naozaj tam maju byt potiony ako hlavna odmena

Edited by Baalberith
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Skill Spear quicken buÄ nefunguje nebo se nezobrazuje +7 aspd (spíš nefunguje tak jak by na renewalu mÄl - tzn. +7 fixed aspd i s jednoruÄním kopím +30 crit a +20 flee)

Nefungují poty od GW pomocníka, potovat jde ale nic nepřidávají.

Jde relognout v hradÄ... (bez návratu do mÄsta).

Quicken ma mat 21-30% aspd boost, pevne ASPD bonusy u nas nie su - kRO nastavenie, ktore na iRO este nepreslo..

Link to comment
Share on other sites

Oboro/Kagero

 

Lehci bugy:

 

Pure_Soul.png Pure Soul regeneruje na 5 lvl 5% hp a 5%sp za sekundu ma byt : 10% hp a 5% sp sekunda (dle iro i vsech jinych variant popisku)

 

Ty horsi:

Charm-Earth.png Charm-Earth- Ma dle iro pridavat 15% do utoku zbrane za kazdou sferu...pri normalnim utoku funguje u skilu nikoliv a bonus se nezobrazuje ve stat okne .Rovnez ma pridavat hard def -nerobrazuje se (minimalne)

(Ostatni charmy ohledne bonusu zatim detailne otestovane nemam ale vypada to ze vsechny funguji jak maji)

 

Cross_Slash.png Cross Slash - Utok prodlevy ok ale status Cross striku(takovy cerveny krizek u mostra/hrace) se spousti jak chce tak rikajic . Dle popisku je mylenka takova ze pokud Oboro a Kagero zautoci po sobe, druhy utok je vyrazne navysen diky statusu z predchoziho, respektive pokud i sami zautocite 2x stejne .No je jendo zda jste v parte/ sami nebo to zkusite jen tak, na nahozeni toho statusu to nema vliv pritom by to melo byt uplne pokazde.Tzn 100% sance na nahozeni. Prodleva po utoku je celkem dlouha (5sekund) a tudis to straci na pouzitelnosti jelikoz bonus dostanete tak na 3 -5 pokus.

 

Kunai_Explosion.png Kunai Explosion-Kupodivu po prechodu na full renewal ma o neco lepsi cast:D ale kamen urazu je plocha utoku na 5 lvl ma byt 7x7 a je 3x3.

 

Moonlight_Fantasy.png Moonlight Fantasy- nevim-nenasla jsem na jakou vzdalenost to ma prenasest ten dmg dle popisku by se dalo usuzovat ze proste k nejblizsimu hraci co je videt. Pokud by to tak melo byt je tam chyba v doshu funguje tak do 4-5 policek.

 

Distorted_Crescent.png Distorted Crescent -Funguje ale jen na boost ataku (ma snizit bud matak a dat atak anebo naopak v zavysloti na hp/sp) momentalne misto mataku dostanete pouze debuf ataku i mataku. Stejne se chova pod ho chcete zakuzlit na nekoho jineho.A v pripade pouziti v pvp na nepritele by to mel byt debuf.

 

 

Shadow_Warrior.png Shadow Warrior- na to ze to zere pernamentne sp do dava uplne mizernou sanci na double atak vzhledem k tomu ze je to jeho unikatni skill je neco urcite ohledne te sance spatne(na videu jsem videla 100% sanci) Prave tenhle skill by mel kompenzovat chodeni bez Oboro(tzn bez jejiho bostu ataku)

 

 

No a pak skilly vhodne ke customizaci:

 

Illusion-Shock.png Illusion-Shock - Moc pekny skill ale de pouzit jen na Woe mapy tzn na reborn je uplne k nicemu. A je otazka podle kterych popisku bude snizovat staty(12-15 vz 25-50) a jestli ho nepovolit na bg/pvp.

 

Illusion-Shadow.png Illusion-Shadow- Mohl by se ten klon i hnout a reagovat na utok(sarkazmus) pripadne zmenit vzhled aby skutecne dle poisku na rate. vypadal jako vy. A byl pouzitelny jako navnada i na pvp mapy(cele povolani primarne delane na pvp)http://www.youtube.com/watch?v=HAOKimuS_xc

Edited by Alulim
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Moment a kde mám hledat informace o skillech a buildech teda. Já žiju v tom že se jede podle iRo....

viz. tabulka zmÄn skillů na reborn wiki (http://ro.doddlercon...s#Spear_Quicken).

Ano, to je problem, ze iRO este nedoslo tak daleko ... je to zmena, ktora prisla z kRO, podla ktoreho sa iRO riadi.. takze je len otazka casu, kedy tam bude.

Podobne to je s Kagerou .. rAthena podporovala Kagerou a Oboro skor, ako boli nasadeni na iRO.

Link to comment
Share on other sites

Ano, to je problem, ze iRO este nedoslo tak daleko ... je to zmena, ktora prisla z kRO, podla ktoreho sa iRO riadi.. takze je len otazka casu, kedy tam bude.

Podobne to je s Kagerou .. rAthena podporovala Kagerou a Oboro skor, ako boli nasadeni na iRO.

Já teda fakt si nejsem jistej, ale jako na iRO jestli je to tato stránka normálnÄ bÄží na renewalu a maj tam ty bonusy v fixed aspd. Viz . např.

Otázka teda zní co to máme na Rebornu ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Já teda fakt si nejsem jistej, ale jako na iRO jestli je to tato stránka normálnÄ bÄží na renewalu a maj tam ty bonusy v fixed aspd. Viz . např.

Otázka teda zní co to máme na Rebornu ?

Sorry sorry, teraz som si uvedomil, ze je to podla tohoto a doviedla ma tam nejaka diskusia o kRO ASPD ... http://irowiki.org/wiki/ASPD

Maju tam sice pisane, ze je nutny Renewal update, ale podla historie to bolo updatovane davno po spusteni renewalu a docela pekne to sedi na tie % bonusy.

 

ASPD formula od doddlera .. http://ro.doddlercon...al_ASPD_Formula je bohuzial z uplneho zaciatku renewalu na kRO a ta obsahuje tie pevne bonusy do ASPD. Ktora je naozaj spravna fakt netusim... Ale ked si mam vybrat, urcite tu s % bonusmi... pride mi logickejsia

 

Otazka znie, coho sa drzat..

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Maya Purple tak-nejak zmizla z mraveniska ...featura ala Reborn alebo chyba? Podla iRO tam je: http://db.irowiki.or...ster-info/1289/

 

Mapy a zobrazovanie clenov party v nich. Vidim bodky ktore stoja na mieste a nezobrazuju skutocnu poziciu clenov.

 

Koniec hlasenia....

To bude chybka.

Neaktualizovanie bodiek .. pomaha rozpustit partu a zalozit znova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...