Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nj blahsene, to ze si tu od zaciatku serveru jednoznacne znaci, ze si zaciatocnik :)

 

tak ako pisal Heliodor, neakych hracov do tych zaciatocnickych guild treba aby sa lady pohnuli a clovek co to vysvetlil

a i trocha pomohol...nemyslis?

 

to Ivik30:

ano ano *vzlyk*(utieracuj si slzky)

Link to comment
Share on other sites

nj blahsene, to ze si tu od zaciatku serveru jednoznacne znaci, ze si zaciatocnik :)

 

zkusene hrace mame, o to pokoj. jsou u nas asi 4 takovy hraci o kterych se da rict ze maji prehled a na ty GW chodili casteji nez jen vyzkouset si to.ale myslim ze prave takove tahouny potrebuje kazdy kdo to s valkama mysli vazne, aby nekdo ty novacky naucil, vysvetlil jim zakladni postupy a pod.

 

2. jj souhlasim nam taky na zacatek pomohl Tracy s Jirkanem a casem se pridal Bodliak

 

o co vam jde? o.O

Blah ani neni nejaky "hrac z venku", je to spoluzakladatel Lemonu, ktery me vlastne ukecal abych RO zacal hrat a udelali jsme si vlastni guildu.

ve stredu jsme meli jedineho asuraka, navic monka. kdyby nemusel pastit, skakal by taky. uvedomte si ze aktualne je asura hlavni dmg char v payonu.

 

jo a Blahu, vypln si signaturu kdyz uz chces prispivat.

Link to comment
Share on other sites

No zatim tam nebylo demo, tak to jeste slo. Je pravda, ze kdyby nebyl bodla, tak se snad ani z jednoho precastu nemaji sanci dostat. Tak doufam, ze se tam demo moc neuvidi a pak to pujde :)

 

no popravde my ani nemame creatora. zatial. mame sice jednu high merchantku, ale este vela gw uplynie nez bude mat nejaky pouzitelny lvl, takze tak. treba to proste odskakat.

 

edit: chybicka

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

a coldboltujuci creator moze? :)

 

EDIT: samozrejme by som si nevzal rankove white potiky, to by som skor radsej prevetral kafru (orange poty asi :))

 

EDIT 2: neviem ci sa mi to zda, ale celkom riadne z tohoto tu zacina zavanat posthunt :)

Edited by Sameth
Link to comment
Share on other sites

Doufam ze GuMi guild se zacatecnickou licenci omezi prijmani zkusenejsich hracu na valky. Pripadne ze si to GMka ohlidaji.

Pokud jsem spravne pochopil podstatu techto valek, tak by melo jit o ne tak zkusene guildy, ktere muzou mit treba zkusenejsi jednotlivce, ale vseho s mirou. Ti se tema valkama budou bavit, ucit se tam, rust.. az bud oni nebo GM uznaji, ze na zacatecnickou licenci uz nemaji pravo.

Rozhodne by nemelo jit v Payonu o zabavu zkusenejsich hracu, co si vemou horsi equip, nerank poty, pripadne mene potu atd.. to me pripada spis jako vysmech a vubec celkove proti smyslu naberu novych hracu a probuzeni zajmu o valky.

Spis bych touto cestou chtel vyzval zkusenejsi hrace aby se do techto valek vubec nezapojovali.

 

Add demo a EDP...domluva je to fajn, ale doufam, ze to co nejdriv zacnete pouzivat, pac toto je az moc velka propast vzhledem k standartnim valkam.

Link to comment
Share on other sites

Add demo a EDP...domluva je to fajn, ale doufam, ze to co nejdriv zacnete pouzivat, pac toto je az moc velka propast vzhledem k standartnim valkam.

 

pockame az prestoupi vic lidi od VBR na adv, nebo az uvidime ze to nepokazi zabavnost, bo takhle by jsme fakt meli nepomerny pocet dmg dealeru.

nebo se taky muzeme dohodnout na omezenem pouzivani a pod. vsak uvidime, nech to na nas :)

 

Doufam ze GuMi guild se zacatecnickou licenci omezi prijmani zkusenejsich hracu na valky. Pripadne ze si to GMka ohlidaji.

 

...ale opravdu, jak psal koca, v payonu je uz tak dost lidi co tam nepatri. cast z nich se da omluvit protoze nas dokazi mnohe naucit, nad par se da privrit oko v ramci zabavnosti a vyrovnanosti, ale vazne by bylo lepe kdyby uz zadni nepribyvali. nic proti tobe osobne, ale neuvidime te tam moc radi, ja i jednoho kamose od RiC odmlouvam od navstevy payonu...
Link to comment
Share on other sites

Napln postu byla hlubsi nez prvni veta, tak si to citateli Blahsene pozorne precti jeste jednou :-p

 

jj a ja to tak i pochopil, jen jsem chtel vypichnout presne to na co jsem reagoval. je jasne ze nechceme aby se z payonu stalo piskoviste ostrilenych gw borcu na ktere nikdo nechce chodit. trochu ver memu usudku [rekl bych nasemu bo verim ze ani VBR to nechteji, ale za ne mluvit nemuzu]. spis se mi libilo tohle:

 

Spis bych touto cestou chtel vyzval zkusenejsi hrace aby se do techto valek vubec nezapojovali.

 

to se mi libi :)

Link to comment
Share on other sites

Rozhodne by nemelo jit v Payonu o zabavu zkusenejsich hracu, co si vemou horsi equip, nerank poty, pripadne mene potu atd.. to me pripada spis jako vysmech a vubec celkove proti smyslu naberu novych hracu a probuzeni zajmu o valky.

Spis bych touto cestou chtel vyzval zkusenejsi hrace aby se do techto valek vubec nezapojovali.

Spis je otazka, copak ze tam vlastne zkusenejsi hrace tahne.

Hrace od RnR+RIC tam evidentne tahne nuda, ze na ne malokdo utoci.

Co tam ale tahne ostatni zkusenejsi hrace? Spis co je netahne na velky GW kde je lepsi moznost investu, lepsi drop atd? To necham na uvaze citatele, ale naklady na poty bych v tom fakt nehledal :)

 

2Tracy: mas pravdu http://www.thenoobcomic.com/headquarters/comics/00180.jpg

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

jj a ja to tak i pochopil, jen jsem chtel vypichnout presne to na co jsem reagoval. je jasne ze nechceme aby se z payonu stalo piskoviste ostrilenych gw borcu na ktere nikdo nechce chodit. trochu ver memu usudku [rekl bych nasemu bo verim ze ani VBR to nechteji, ale za ne mluvit nemuzu]. spis se mi libilo tohle:

 

QUOTE (Tote @ 16.1 2009, 13:53) post_snapback.gifSpis bych touto cestou chtel vyzval zkusenejsi hrace aby se do techto valek vubec nezapojovali.

to se mi libi :)

 

takze podle toho, co rikate, tak by se nemeli starsi a zkusenejsi zapojovat zapojovat do tech zacatecnickych GW, takze z toho vypisu ALI guild: Blahsen, Cerv je stara garda, Althalus, Crage, Tadeas, Eremes Guile, HarunoSakura, Aristillus, Cloister, Deshaies tohle vse nejsou zacatecnici, takze by se tedy nemeli do tech GW take zapojovat, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ty nejspis ty mezniky vidis takhle:

Rekl bych, ze ty postavy lvl90+ advance snad nejsou zacatecnici.... nebo se snad pletu?....

Ale tohle neni neadvanced hrad, jako byl onehdy "pokus" v geffenu. Mezniky jsou nekde jinde. Nebo ja je aspon vidim nekde jinde.. a GM team taky, kdyz jim tu licenci udelil.

Link to comment
Share on other sites

takze podle toho, co rikate, tak by se nemeli starsi a zkusenejsi zapojovat zapojovat do tech zacatecnickych GW, takze z toho vypisu ALI guild: Blahsen, Cerv je stara garda, Althalus, Crage, Tadeas, Eremes Guile, HarunoSakura, Aristillus, Cloister, Deshaies tohle vse nejsou zacatecnici, takze by se tedy nemeli do tech GW take zapojovat, ne?

 

o.O vadi ti za na tom seznamu nejsi, nebo co?

anebo vis co Anakine? rekni sam co jsi chtel timto postem dosahnout, narame me to zajima a vubec tomu nerozumim. nerekl snad jasne Koca ze tyhle toleruje ale uz nechce videt aby dalsi pribyvali? a VBR nemaji zkusene hrace nebo zkusenosti z czechra? treba hen, kus dozadu ctu:

Czechro:

~ -LIERO- ~:Champ 96 ( only GW)

 

a rikam mu na to neco? ne. a neminim zde obhajovat kazdeho jednoho co tam chodi.

Link to comment
Share on other sites

o.O vadi ti za na tom seznamu nejsi, nebo co?

anebo vis co Anakine? rekni sam co jsi chtel timto postem dosahnout, narame me to zajima a vubec tomu nerozumim. nerekl snad jasne Koca ze tyhle toleruje ale uz nechce videt aby dalsi pribyvali? a VBR nemaji zkusene hrace nebo zkusenosti z czechra? treba hen, kus dozadu ctu:

Czechro:

~ -LIERO- ~:Champ 96 ( only GW)

 

a rikam mu na to neco? ne. a neminim zde obhajovat kazdeho jednoho co tam chodi.

 

 

ja se rozhodne nepotrebuji na tom seznamu videt, o to vubec nestojim :)

 

me slo jen o to, s jakymi postavami ruze na ty GW sli a s jakymi postavami tam chodite vy. jako kdyz nabehnou od vas 4 sinx, champove, profa, snip, paladin ze jste si s nimi rovni? a jo vlastne, sinXove nepouzivaji EDP, jsem zapomel, bez edp to jsou obycejni assasinove, kterych se clovek nemusi bat...

Link to comment
Share on other sites

prosim vas, proc mi zde byl 2x smazan post?

zadam aspon PMko na vysvetleni.

 

edit: ok to mi staci. ale vysvetleni mohlo prijit uz pri prvnim smazani. jsem jen chtel vysvetlit to jak se nam "najednou" obevili ty advancy v guilde...

Edited by Heliodor
Link to comment
Share on other sites

reakcia na celi topic, sice trochu neskoro ale len pred chvilkou som si ho celi precital tak to vezmem od zaciatku:

 

ZMENA HRADOV: ako kazdorocne, je to dobre... zmena je dobra lebo stare hrady uz posnal kazdy dokonale. zrusenie SE hradu dobry napad, nic ine sa s tym ajtak nedalo robit, kedze je malo hracov.

 

DROP: napad je to dobry, truhly su sice malinko preboostene ale moze to pritiahnut hracov. Hlavne keby bola top ali (RNR+RIC) trpezliva a nechala by 1 hrad novej guilde nech si ho nainvestuje a ziska nejaky equip lebo rozdiel v nom je hodne velky.

 

LICENCIE: napad je to pekny ale ma to vyznam na 4 mesiace potom to strati vyznam. a keby sa guildy dohodli ze nechaju noobom ziskat si equip z "velkeho" hradu tak su tie licencie zbytocne uz teraz. dovod preco len 4 mesiace? lebo zaciatocnicka licencia trva 4 mesiace a neverim ze potom vzniknu zas 2 guildy ktore sa o ten invest budu vediet bit. mozno vznikne nejaka guilda ktora si to na 4 mesiace vezme a bude si uzivat truhlicky "zdarma" kym sa ostatne budu bit vo "velkych" hradoch. ale mozno to bude fungovat.

 

OSTATNE:

 

RNR+RiC vs 3 HRADY: bud ubrat hrady alebo sa dohodnut na 1 pre noobov ktory im nechate nech sa nequipuju a mozu vam konkurovat, pripadne ich sem tam vymlatit nech vedia ako ich to bude o par mesiacov boliet. alebo nanich pravidelne utocit ale nie vo velkom pocte a nie plnou silou (ako sa o tom pisalo na "sukromnom" GW fore)prinieslo by to zabavu aj vam aj im. a s vasim equipm by ste nanich mohli len utocit, zatlacit ich k empu, a nechat to na pokoji a o par minut zas nech sa cvicia a ked to bude vyzerat ze uz su trochu konkurencieschopny tak im to pretocit alebo sa dohodnut na case ktory im date na naequipovanie.

 

BOJ V PAYONE: podla mna je dobre ze su tam aj skuseny hraci, aspon predavaju skusenosti dalej. ale tu si myslim ze ked zvazite ze mate zaciatocnicke licencie a potom budete musiet ist do normalnych hradov tak ci tak tak sa racej dohodnut o s RNR+RiC o "neutoceni" na 1 z hradou kde by ste sa mohli zabavat tak ako v payone akurat s lepsim dropom.

 

ak je pravda co tu pisali clenovia RNR+RiC ze im nejde ani tak o ten drop ale o zabavu tak by sa mohli dohodnut s guildami z Payonu. Ak su 3 hrady mohli by vypustit aj 2 z 3 (pre kazdu ali 1) a utocit pol na pol (RNR na jednych RiC na druhych [alebo kombinovane alebo to je jedno]).

prosim berte tento post z rezervou neviem ako su na tom guildy z payonu equipovo a so skusenostami tak neviem ako to moze fungovat, ja som si v tom poste len odpovedal na otazky ktore ma napadli pri citani.

 

EDIT:

zabudol som na vladcou emperia a WoA takze.... celi moj evil plan ako by ste sa mohli zabavit na GW je nanic lebo tu su dalsie 2 guildy (aliancie??) takze by sa treba dohodnut nejak aj s nimi... ale mna nic rozumne nenapada takze... prepacte za nezmyselny nic neriesiaci post

Edited by Klaymen
Link to comment
Share on other sites

Ako si aj napisal, ostala tu jedna ali, ktora ma uplne fajn eq (myslim ze sa tam naslo dost vela ghostov a podobnych srandiciek :)) ktori aj keby sme tie hrady prepustili aspon 1 z ali, urcite by si ho zabrali a bolo by zas vela pretacania, a predsalen vsetky 3 hrady sa brania celkom blbo, ked sa jedna z guild (popripade v situacii aku si spomenul obe) nemoze privolat do inkriminovaneho hradu, cize z toho vyplyva, ze by si to aj tak museli vediet udrzat sami, co by pre nich bol urcite dost problem....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...