Jump to content
Reborn fórum

Nove GW


Koca

Recommended Posts

protoze tady vladne silena paranoia a tvuj dotaz mel lehce drzy podtext, tak te chteli rychle uzemnit:)

A krome toho cizi nestesti vzdy potesi :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 781
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To rikas ty, kterej kdyz se guilde nedarilo tak se na ni vysral, a udelal si svoji? Ale notak :confused1:

 

Miku, myslim ze sem pro guildu rnr udelal vic nez ty si vubec dovedes predstavit. To proc sem z ni odesel nebylo kvuli tomu ze se ji nedari, to zdaleka ne ....

Já se na ni vykaslal jeste kdyz na tom nebyli spatne ... to co bylo pak dal byla neschopnost lidi si to odvelet ale to ty nemuzes vedet protoze ty si v tu dobu byl cistokrevnej xenogears :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Co se s takovém pří­padě stane s investem a vlastně s hradem? Budou tam zase bossove a mobové? Invest bude 0? Nebo jak?

 

nevidim do kocovych skriptu, ale na irc napsal nez odesel:

[12:19:17] parada, ja tam jeste psal ze invest tam zustal a blabla...

 

a potvory tam budou.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja se pokusim odlehcit tento fail jinym failem :rolleyes: (neridil kuzma? za vsechno muze kuzma!! a pasi : )) )

 

K tematu Naginata a odchod z RNR. Ja jsem v RNR v tu dobu byl a duvod neznam. Mam jen par "svych" duvodu, ale nic co bych mel podlozene. Psat radej nebudu, to by byl ale flejmik :confused1: To, ze by jeho odchod zapricinil nejaky neuspech guildy si nemyslim.

Edited by Tote
Link to comment
Share on other sites

Tak mi povez, co pekneho jsi pro rnr udelal, at si to teda dokazu predstavit jak rikas:))

 

No ... tobe to popisovat rozhodne nebudu .. ale muzes se zeptat kohokoli kdo se tehdy pohyboval v rnr a dokaze si to pripustit .... tim myslim aby ses neptal oasis nebo jamese ... ale nekoho inteligentniho ... Ale ja to s tebou nehodlam resit ... ses jen pouhej pesak ... jestli chces neco resit napis na icq

Link to comment
Share on other sites

K tematu Naginata a odchod z RNR. Ja jsem v RNR v tu dobu byl a duvod neznam. Mam jen par "svych" duvodu, ale nic co bych mel podlozene. Psat radej nebudu, to by byl ale flejmik :rolleyes: To, ze by jeho odchod zapricinil nejaky neuspech guildy si nemyslim.

 

To si toho musis domyslet jeste hodne ... prisel si docela pozde .. na to aby si neco takovydleho urcoval :confused1:

Link to comment
Share on other sites

VeřejnÄ Kuzmovi gratuluju a tí­mto ho prohlaÄuji za Skillera roku ( pustit hrad se nepodaří­ jen tak nÄkomu :confused1: ) a HráÄe roku za nejbrilantnÄjÄí­ nápad oživení­ GW ( je to sice jen na jedny GW, ale doufám, že se to brzo zopakuje :rolleyes: ).

Link to comment
Share on other sites

tim myslim aby ses neptal oasis nebo jamese ... ale nekoho inteligentniho ...
Dobře ty :)

 

Dalo by se to to nazvat epic fail :D
Klobouk dolů, tohle je mnohem vÄtÄí­ a lepÄí­ než nějaký trapný smazání­ postavy :)
Link to comment
Share on other sites

Nic tak hroznyho se tim opustenim hradu nestalo.. Invest to nezrusilo a pokud si to RNR dobyjou ve stredu (na zacatku se v hradu objevi monstra) zpatky, budou ho mit akorat o 5 nizsi. Prisli akorat o jeden spawn truhel a ten invest, pokud to byl omyl. Ale zamrzi to no :D

Link to comment
Share on other sites

Nic tak hroznyho se tim opustenim hradu nestalo.. Invest to nezrusilo a pokud si to RNR dobyjou ve stredu (na zacatku se v hradu objevi monstra) zpatky, budou ho mit akorat o 5 nizsi. Prisli akorat o jeden spawn truhel a ten invest, pokud to byl omyl. Ale zamrzi to no :D

 

Jeden spawn a 5 bodů investu? Co to je?

Link to comment
Share on other sites

Nejak nechapu otazku :D Pokusim se to vysvetlit jinak:

 

Truhly, co se spawnuly vcera o pulnoci (technicky dnes v 00:00), se vybraly. Invest byl rekneme x. Pak byl hrad opusten, takze se dnes (streda 00:00) truhly nenaspawnuji. Zitra si hrad dobyjou zpet, invest bude x-5 a nasledujici pulnoc (ctvrtek 00:00) uz zas truhly budou. Jednim spawnem truhel myslim ten co bude dnes v noci (streda 00:00) a 5 invest myslim tech 5, o ktere se invest snizuje pri dobyti hradu.

 

Pokud jsem odpovedel na neco jinyho nez ses ptal, tak prosim blize specifikovat otazku :)

 

EDIT: Anatole: Aha tak to jsem nepochopil zas ja :) Dik za vysvetleni, jsem jouda :)

Link to comment
Share on other sites

Myslim, ze Ulric si pokladal spise recnickou otazku. Pochybuji, ze by nevedel, co to je 1 spawn truhel a invest -5.. spis se snazil naznacit, ze se jedna o pakatel a tudis nic tak hrozneho, jako by bylo treba kompletni ztoceni hradu na nulu.

Link to comment
Share on other sites

Kuzma proste na stredu vyhlasil soutez o nejrychlejsiho empo breakera.

minule byli 2 dark lordi na empu dole , bych chtel videt toho skillera co by to roztepal a tankoval si je přitom :D

 

 

 

 

 

jen tak bwt s timhle typkem by si kuzma mohl podat ruku

Link to comment
Share on other sites

Myslim, ze Ulric si pokladal spise recnickou otazku. Pochybuji, ze by nevedel, co to je 1 spawn truhel a invest -5.. spis se snazil naznacit, ze se jedna o pakatel a tudis nic tak hrozneho, jako by bylo treba kompletni ztoceni hradu na nulu.

PřesnÄ tak :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...