Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Ahoj chcom si udelat championa nejlepe mvp, cetl som od vas ruzne buildy, ale kazdy pise neco jineho. Co byste rekli na tohle.

 

str 95+25

agi 1+9

vit 1+7

int 66+11

dex 80+20

luk 1+3

 

 

Myslim, ze davat min dex je hlupost.

 

Na hovno, moc dex, zbytecne moc str, malo int a k tomu tu nevidim zadnej equip.

 

Vsechny na hovno a podelavacovi co nevraci dluhy ani radit nebudu

Link to comment
Share on other sites

 

Equip souhlasim, vicemene...ale staty moc str, moc dex, malo int ale jak se to veme.

 

Str naprosto staci 91, dex napocitat na redukci 75 procent casting timu se stringama(cca 55dex) a zvysit intu anebo uplne staci i ta co mas ty a dat i neco do vit aspon 30 vit, bud totiz budes na valkyrakach skakat s rayem anebo umre s tou 1 vit i s alici.

A zas to nemusite s tou str tak prehanet, to chces skakat na jednu asuru satana nebo co? ja si myslim, ze mvp champ ma dva hlavni instantni cile: dat valkyraka na ranu bez lexy at si to skace z morrocu a dat velke valkyre asuru za 2,2M, coz s timhle equipem musi jit nekde ke trem milionum, ale znova rikam na co tak velke asury?naprosta zbytecnost a ono co sem si spocital tka s timhle equipem nejakym jidlem boxema na attack provoke a jinejma srandama tu velkou valku skoci i champ s 20 int a 70 vit 90 dex a 120 str.

 

Mimochodem ten muj build co sem napsal nahore je pro ty co nemaji zrovna na panve s abysema a budou skakat s velikostnima panvickama nebo panvickama na ruzne rasy etc a treba s morph kombem.(v tom je sila prave toho mvp champa propana uvedomte si to, ze mu staci supackej equip za 20mega a skace si valkyraky inkarnaky v morocu a myslim ze i velkou valku, kdyz na to prijde).

Link to comment
Share on other sites

Na hovno, moc dex, zbytecne moc str, malo int

 

SpoÄí­tej si to, s SP equipem se nad 60 int vyplatí­ investovat do str 110->120 než cpát dalÄí­ body do inty. U gw champa, když ubereÄ 10 str a dáÄ to do inty, tak zí­skáÄ dost na dmg, protože skoÄí­Ä třeba z 1->25 base int, ale nad 60 je už i ta inta drahá a neni tolik efektivní­, zvláÄÂť v dobÄ dia ringů a roby :)

A dexa je otázkou priorit, já bych nikdy nedal mvp champovi mí­ř než 80+20 dex, i když dmg maximalistům staÄí­ třeba 50-60 base dex. Na lowky tu asuru s phenem vytlaÄí­Ä snad i bez redukcí­, high tier mvpÄku musí­Ä napálit asuru dří­v než tÄ oneshotne.

Link to comment
Share on other sites

Bez nepřeručitelného castu na MVP champoví­? To bych si asi netrouflm. JeÄtÄ s takovou dexou jakou poÄí­táÄ.

A inca-valkyrku skoÄí­Ä i s 80 base dex bez kissu (A spí­Ä jí­ skoÄí­Ä s 80dex než s 55dex)

A ohlednÄ toho umí­rání­, tak s 55dex tÄ zpwní­ i s 30vit. Meteor Assault sice možná přežijeÄ ale tu asuru už jí­ neprocástí­Ä

 

No, tak nějak jsem to chtÄl napsat :)

 

 

EDIT: Sem to psal nějak zmatenÄ, snad to pochopí­te.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Ja klikam na MvP champech 91 str, 85 dex a zbytek int(asi 65). Myslimze to tu uz nekdo psal. Jinak souhlas s Marwem, ty wtf buildy bez dex jsou k nicemu i kdyz toho bosse nekdo tankuje, pac nez to ten champ vubec vytahne tak ho zabije nejakym plosnakem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj,trosku sem si hral s calculatorem a snazil se stvorit GW build na champa s nejlepsim equipem co se da v dnesni dobe sehnat.

 

STR:66+24

INT:27+14

AGI:1+21

DEX:94+26

VIT:73+7

LUK:1+3

 

+7FB/Alice Doll/Incubus

+6Valk.shield/Thara

+4Dia Roba/ED/Marc

+4NSBM/Noxious

Varianty

Brejle/Incubus

Fousy

Dia Ring/Zerom

Dia Ring/Zerom

 

Acolyte:

Bless+Agi.up:10

Vse po Pneumu

DP+DB:10

Deg.Agi:2

Heal:10

 

Champ:

Iron Fist:5

SSS:5

OI:5

TSS:5

Flee:5

Comba:5,3,3

MS:5

Root:2

SA:1

Asura:5

Zen:1

Fury:5

Snap:1

Palm Strike se mi zda zbitecne

Link to comment
Share on other sites

STR:66+24

INT:27+14

AGI:1+21

DEX:94+26

VIT:73+7

LUK:1+3

 

+7FB/Alice Doll/Incubus

+6Valk.shield/Thara

+4Dia Roba/ED/Marc

+4NSBM/Noxious

Varianty

Brejle/Incubus

Fousy

Dia Ring/Zerom

Dia Ring/Zerom

 

Palm Strike se mi zda zbitecne

NápadnÄ mi to připomí­ná Korgena, až na to, že to má moc inty a ménÄ dexy.

S tí­m co máÄ dáÄ základ asury s +7 pánví­ asi 110k => do bÄžných redukcí­ (40% demi, 25% normal) cca 30k, není­ to zbyteÄnÄ moc?

Int máÄ aby ti něco dávaly BP nebo kvůli dmg? Pokud kvůli dmg, tak se na ni bodni a zvedni vit/dex, pokud kvůli BP, tak good luck s chlastání­m do plných s alicí­ na hlavÄ.

Jak psal Vittek, radči bapho horny, redukÄní­ jsou určitě lepÄí­ jak FB, attackové jsou horÄí­ jen o trochu, ale máÄ mnohem ví­c def, neusneÄ kvůli nim a nemusí­Ä chlastat tolik BP.

Chybí­ ti napsaná zbrař

Chybí­ ti enchant u roby (pokud jde, ale tučim, že by snad mÄla)

Naght sieger se snad nÄkdy nahradí­ proxy skinem -> ví­c SP a redukce na vÄechny elementy

Psát nejlepÄí­ equip a pak tam dát k tomu naplusování­ +6/+4, to je vtip?

*plesk*

 

btw naco Heal lvl 10? PlánujeÄ na GW nÄkoho healovat? OsobnÄ bych dal vÄtÄí­ decrease nebo něco takového.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

NápadnÄ mi to připomí­ná Korgena, až na to, že to má moc inty a ménÄ dexy.

S tí­m co máÄ dáÄ základ asury s +7 pánví­ asi 110k => do bÄžných redukcí­ (40% demi, 25% normal) cca 30k, není­ to zbyteÄnÄ moc?

Int máÄ aby ti něco dávaly BP nebo kvůli dmg? Pokud kvůli dmg, tak se na ni bodni a zvedni vit/dex, pokud kvůli BP, tak good luck s chlastání­m do plných s alicí­ na hlavÄ.

Jak psal Vittek, radči bapho horny, redukÄní­ jsou určitě lepÄí­ jak FB, attackové jsou horÄí­ jen o trochu, ale máÄ mnohem ví­c def, neusneÄ kvůli nim a nemusí­Ä chlastat tolik BP.

Chybí­ ti napsaná zbrař

btw naco Heal lvl 10? PlánujeÄ na GW nÄkoho healovat? OsobnÄ bych dal vÄtÄí­ decrease nebo něco takového.

 

Houby Korgena, je to uplne do bodu stejny build jako u meho tretiho champa. :D A za sebe muzu rict, ze jsem to mel kvuli BP, protoze jsem nechtel byt zavisly jen na berry(treba by mi nekdy mohly dojit!) a vedel jsem ze s tim jake mam stesti ty dia ringy nikdy nenahuntim(2500 ghostu bez ringu doklada, ze jsem nebyl daleko od pravdy :) ).

 

Rohy urcite radsi nez alici s incubem(tu leda za predpokladu, ze bych cele GW jen berrynoval), ale stejne vetsinu casu nosim na hlave redukci, tak je to jedno.

Jestli to ma byt ciste GW champ, tak je ten heal k nicemu, stejne jako mental strentgh a ocult(misto toho si dej decrease agi na 10 a pak treba root, ten sice taky skoro nepouzijes, ale proti matyr paladinum se to obcas hodi(i kdyz hadam, ze vetsina lidi uz tu ma rozum a matyr paladina by neexpila)).

Link to comment
Share on other sites

Houby Korgena, je to uplne do bodu stejny build jako u meho tretiho champa. :D A za sebe muzu rict, ze jsem to mel kvuli BP, protoze jsem nechtel byt zavisly jen na berry(treba by mi nekdy mohly dojit!) a vedel jsem ze s tim jake mam stesti ty dia ringy nikdy nenahuntim(2500 ghostu bez ringu doklada, ze jsem nebyl daleko od pravdy :) ).

 

Rohy urcite radsi nez alici s incubem(tu leda za predpokladu, ze bych cele GW jen berrynoval), ale stejne vetsinu casu nosim na hlave redukci, tak je to jedno.

Jestli to ma byt ciste GW champ, tak je ten heal k nicemu, stejne jako mental strentgh a ocult(misto toho si dej decrease agi na 10 a pak treba root, ten sice taky skoro nepouzijes, ale proti matyr paladinum se to obcas hodi(i kdyz hadam, ze vetsina lidi uz tu ma rozum a matyr paladina by neexpila)).

 

Aha,a to jsem chtel byt trosku originalni,to muzu rovnou zkopirovat Korgenuv build,stejne asi nic lepsiho nevymyslim ,ta Inta by se mohla nekdy hodit az dojdou beryny,na rohy a panev jsem zapomnel,ale kdyz uz jednou tu Alici mam...

Heal a OI jsem chtel proto,ze bych obcas skocil na sleepery,MS se taky muze hodit ,Root na 5 mam u prvniho champa a v zivote sem to nepouzil.

Link to comment
Share on other sites

ja mam na svojom novom champovi 65base dex a bude mit skoro 90 base int str neni tak tazke si domyslet ... ta dexa ti je uplne nanic kdyz to tahas ze stringu :)

To bych neří­kal. ZmenÄuje ti rozptyl dmg (nejen) asury. I kdyby mi o cast vůbec neÄlo, tak bych nějakou jel, protože se vyplatí­ ví­c (i pokud jde o dmg) než nějaký bodí­ky do int.

Link to comment
Share on other sites

To bych neří­kal. ZmenÄuje ti rozptyl dmg (nejen) asury. I kdyby mi o cast vůbec neÄlo, tak bych nějakou jel, protože se vyplatí­ ví­c (i pokud jde o dmg) než nějaký bodí­ky do int.

 

podla toho naco by si toho champa chcel ... radsej si tam necham vacsi rozptyl ako zmensit dmg ...80dex podla mna staci

Link to comment
Share on other sites

podla toho naco by si toho champa chcel ... radsej si tam necham vacsi rozptyl ako zmensit dmg ...80dex podla mna staci

 

Mno nevim,pokud potkas champa,kterej ma 120+dex,tak si myslim,ze nemas sanci mu vzit sfery driv,nez je veme tobe,stejne ani s tou intou neskocis ghosty,tak se mi to zda i zbitecne,ale je to jen muj nazor:]

Link to comment
Share on other sites

neviem no, stava sa mi ze som aj sam niekedy a asurujem, alebo som bez stringov...a castit asuru 2 roky tak to si ten clovek staci aj z equipu switchnut hiding nie len z BM a potom mi to hidne nie dakujem, ja by som pod 90 dex nesiel, nie to pod 70 dex

 

Mno nevim,pokud potkas champa,kterej ma 120+dex,tak si myslim,ze nemas sanci mu vzit sfery driv,nez je veme tobe,stejne ani s tou intou neskocis ghosty,tak se mi to zda i zbitecne,ale je to jen muj nazor:]

 

Já vám nevim, ale pochybuju, že by mirinko tahal na GW champa s 90 int, 90 str, 65 dex. Tohle nebude PvP/GW build...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Taky sem dam asi uz konecne finalni build:]

 

 

STR:66+24

INT:14+14

AGI:1+21

DEX:94+26

VIT:78+7

LUK:1+3

 

 

Jeste sem dam mensi upravu toho predesleho buildu.

STR:66+24

INT:9+15

AGI:1+21

DEX:96+34

VIT:77+7

LUK:1+3

 

Jidla:+5str/+5dex

 

Def.rohy/Alice/incubus

+6Valk.shield/Thara

+4Dia Roba/ED/(+3dex.)

+4NSBM/Rydric

Varianty

Brejle/Incubus

Fousy

Dia Ring/Zerom

Dia Ring/Zerom

 

Hp:15700

Sp:1482

 

Ma to celkem hodne hp,taky by to mnelo prezivat sonic,solidni rezist na stun a 130dexovou asuru s alici kolem 26k do beznych redukci.Akorat nevim co budu delat,az dojdou beryny,zkousel sem to potovat rankovymi bp ,ale tudy cesta opravdu nevede:).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...